Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design Giro sport babakocs...

ABC Design Giro sport babakocsi velemenyekre lennek kivancsi?

Figyelt kérdés

Elonye,hatranya?Konnyen kanyarodik?


3 reszes nehezen iranyithato babakocsinkat cserelnem le erre a kisebb sportkocsira.



2015. máj. 7. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is néztük ezt,végül a moving light-ot vettük.Ha van lehetőséged,próbáld ki gyerekkel együtt.Abc design-okban szerintem nem lehet csalódni,én több típust használtam már.
2015. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 gyerekkel használtuk, én nagyon szerettem. Most is jó állapotban van, az alsó hálójába is egész sok dolgot bele lehet pakolni, hátrányát nem tudok mondani, más ilyen babakocsim nem volt, mert ez bevált. Szerintem érdemes megvenni.
2015. máj. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokat hasznaljuk meg mindig a babakocsit(1,5 eves a lanyom) telre jo ez a babakocsi?nem tul vekony?vagy be tudom benne jol takargatni?Labzsakot esetleg lehet hozza venni?ha mar veszek akkor nem szeretnem lecserelni telre?
2015. máj. 8. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok: lábzsákunk nincs. Én nagyon szerettem a nagyobb babakocsinkat, hóban-hidegben azt használtuk inkább (ahhoz van 2 féle téli zsák), ez az autóban volt főleg. Mire tél lesz, már 2 éves lesz (gondolom), akkor overál+pléd szerintem elég lehet. Addigra lehet h meg sem marad majd benne.
2015. máj. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt !!!
2015. máj. 8. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!