Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol, milyen pelenkázótáskát...

Hol, milyen pelenkázótáskát vettetek?

Figyelt kérdés
azt sem tudom, kell-e egyáltalán, szívem szerint vennék, de elég drágák, inkább használtat keresek, de nem nagyon találok... nektek milyen volt, hol vettétek?
2016. aug. 25. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A babakocsihoz való márkájú és színű volt. De ha őszinte akarok lenni, akkor egy jól pakolható, rekeszes táska egy pár kiegészítővel ugyanúgy megteszi.
2016. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kocsihoz adtak egy teljesen alap oldaltáskát. 1-2 ezer Forintért jobbat árulnak kínaikban, de ez is megtette.

Sokszor az egyszerű hátizsákomat viszem helyette.

2016. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én speckó nem pelenkázótáskát vettem, hanem egy sokrekeszes, csinosabb, oldaltáskát, ami mosható ;)


Azóta az összes ismerősöm lecserélte az övét hasonlóraa, mert nagyobb, jobban pakolható és mégsem olyan babás, hanem nőcisebb és ugye az nem utolsó szempont....belefér aaz én cuccom is, így nem kell külön kistáska nekem sem. 2:1

2016. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!