Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mamas&Papas-ről szeretnék...

Mamas&Papas-ről szeretnék rendelni pihenőszéket és 1-2 ruhadarabot kisfiamnak, de az árak elég magasak, gondolom minőségileg is annyival jobbak. Aki rendelt vagy vásárolt már onnan mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2016. szept. 13. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
A babakocsijuk jó (armadillo), de a ruháik semmi extra.
2016. szept. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz minőség, a ruhák jó anyagúak és puhát, viszont annyival nem jobb mint amennyivel drágább. Mi egy komplett együttest vettünk, meg egy három bodyból álló szettet, egy nyálkendő csomagot és egy kiscipőt, és 38 ezret fizettünk. Máshol ez kijött volna kevesebb mint a feléből. Mi utalványt kaptunk, azért ott vásároltunk.
2016. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon magas minőségűek. Ha ott vásároltam garancia volt arra, hogy szép és időtálló lesz. De nem minden éri meg. Persze kinek mi. Én 70% Brendon 30% -ban Mamas&Papas így vásároltam míg baba volt a kisfiam.
2016. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk onnan volt pihiszékünk, imádta a fiam. Egyszerű, de nagyszerű.
2016. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!