Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert Lavado babakocsiról...

Kunert Lavado babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés
2016. szept. 19. 12:13
 1/8 A kérdező kommentje:
2016. szept. 19. 12:15
 2/8 anonim válasza:
79%
ennyi pénzért,valaki akár utánad is vinni fogja. de valószínűleg az egyik legjobb minőségű babakocsi amit kapni lehet :)
2016. okt. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalatokra gondoltam, az árát én is látom :)
2016. okt. 3. 19:10
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez a babakocsi egy szerelem <3

A babakocsi mániától rendeltem én is, csoki- krém az enyém. Lépten nyomon megnézik, prémium minőségű, büszkeség vele közlekedni. A mózes jó tágas, a rugózása pedig egy álom! Pénz ide vagy oda, a minőségnek ára van. (a párom cirkuszolt az ára miatt eleinte, aztán mondtam neki, hogy az új telefonja 150e volt, és jövőre le fogja cserélni, mert régi lesz már......én meg 3 évig fogom tolni ezt a kocsit (+a kistesónak is jó lesz), akkor legyen már minőségi, ha már ezért dolgozunk annyit minden nap!

Szóval....imádom. Beváltotta a hozzá fűzött reményeimet! :-)

2016. okt. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Ilyenünk van 2017 március óta. Hát, a szerelemtől azért messze van, de ennyi pénzért nem találni jobbat.


Azért hozzáteszem, hogy a mai eszemmel inkább rászántam volna 300ezret egy tényleg szuper babakocsira (Stokke, Bugaboo, Mamas&Papas, estleg Chicco), mert ez azért mégiscsak egy lengyel babakocsi.


Azaz:

- nagy, batár, nehéz, tömegközlekedni meg sem próbálnék vele, ahol nem kizárólag alacsonypadlós jár

- egy Astra csomagtartójába is csak a váz fér be, szóval szép amikor vinni kell a mózest is.

- nekem csak 7 lépcsőfokot kell felcipelni a lakásig, de az egész jobb oldalam kék zöld folt a babakocsitól. Tényleg nehéz, nem is bírnám többet vinni, pedig nem az a típusú nő vagyok, akinek ha cipekednie kell a boltból, akkor már hívja a férjét...

- az, hogy a mózes fejrésze dönthető, az egy dolog, de két olyan kis vacak műanyagpálcika tartja, hogy a gyerek súlya, mármint ami a döntött része esik, lenyomja, és csattanva visszaesik vízszintesre..

- a fék nagyon sokszor beragad, hiába oldod fel, még bohóckodni kell vele, mert még mindig fixálja a kereket..

-felfújható kerékkel kértem, harmadjára van defektünk, pedig tetettem bele defektálló gélt is a kerékpáros üzletben.. le fogom cserélni tömör kerekekre.. (nem az erdőben lakunk, de a lakótelepen is összeszed minden hegyes vackot, tüskét, stb.)

- a "pelenkázótáskája" poén, h ilyen kis műanyag bőröndke, de egyrészt egyterű, és nem kényelmes használni, mivel az oldalán van a zipp-zár..

- a zárható kosár szuper lenne, csak alig hozzáférhető, hacsak nem az autósülés van a vázon

- nem azt mondom, h nehezen irányítható, de tény, h egy kézzel tolva állandóan korrigálni kell az irányt, ami szerintem minden babakocsinál így van, csak mivel ez nagy és nehéz, azért érzem a csuklómon, h jó ha már végzek a fagyival és újra tolhatom két kézzel..


Egyébként szép, dekoratív kocsi, ennyiért nem kapsz jobbat.


Közel ennyi pénzért mondjuk a Chicco Urban (a sport részre átalakítható mózessé) most kb 100ezer, de ahhoz még venni kell autósülést, ami kb 40ezer. Hogy miért nem ilyet vettünk? Mert hülye vagyok, és nem néztem szét elég jól.

2017. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
67%

Nekünk is ez a fajta van.3 hónapja használjuk és elég sok hiba van vele...

Szorul a fék,foszlik az anyag,fejtámla már eltört stb stb..

Ennyi pénzért nem ezt várgam vna.

Imádom,mert nagyon szép de biztos találtam vna stabilabbat😕

2017. jún. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
colettot kell venni, egy picivel drágább de brutál nagy a minőségbeli külömbség
2017. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

az 5-ös vagyok, visszatértem.


Miután elkezdtük használni a sport részt, újabb meglepik: a lábtartót és a háttámlát állítani nagyon nehéz, sokszor beragad, és csak küzdesz, mint malac a jégen.

A kerekekkel ott tartunk, h már mind a 4 le volt engedve, elvittem megint a kerékpár szervizbe. Nézegették, mondták h nincs defekt, csak leeresztett...felfújták, hazafelé az egyik kidurrant (túlfújták a szervizben, juhé), másnapra még 2 teljesen leeresztett. 16ezer lesz rá egy új tömörgumi szett, ha kapok egyáltalán olyat, ami passzol rá, szóval mindenki jól jegyezze meg: fújható kerekű babakocsi nem csak falura, de városban sem praktikus!!!

2018. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!