Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Súlyra könnyű, könnyen írányít...

Súlyra könnyű, könnyen írányítható közepes árkategóriájú babkocsit tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Illetve a tolókar állítható legyen, hosszra is és dőlésszögre.
2016. szept. 28. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne plusz én multifunkciósat szeretnék..
2016. szept. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Na erre kíváncsi vagyok, van-e ilyen. Én még nem találkoztam ilyennel, aminek a tolókarja így is és úgy is állítható, csak vagy-vagy esettel.
2016. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh, hát készíthetnének ilyent is. Mert a párom magas, nagyokat lép és túl közel vannak a hátsó kerekek. Nem kényelmes neki aprókat lépni. Én meg pici vagyok, nekem bármilyen jó. Most várjuk a második babát, így súlyra könnyű legyen és egy kézzel is tudjam íránytítani akár.
2016. szept. 29. 08:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk 4baby atomic babakocsink van és imádjuk. Multifunkciós, alumínium vázas. Könnyű tolni, emelni, minden elem külön csatlakoztatható hozzá. Nem bántuk meg, hogy ezt választottuk.

Kb fél éve vettük 80000 Ft-ért újonnan.

2016. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 11 kilós babakocsi könnyűnek számít? Mi már hozzá edzőttünk, nekünk könnyű, persze baba nélkül ennyi. De biztos van ennél könnyebb is. Olyan kocsival nem találkoztam, hogy a tolókar így is meg úgy is állítható legyen, de szerintem felesleges is, mert ha a dőlésszög állítható, akkor mindenki be tudja úgy állítani, hogy neki kényelmes legyen.

Nézzetek körül a www.babakocsidiszkont.hu oldalon, nekünk a 73500.- Forintos babakocsink van, 3 az egyben, multifunkciós, kényelmes, szeretjük.

Az üzlet Bp-en van a XVIII. kerületben.

2016. szept. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 8 kg körül van a könnyű kocsi. Így is majd' 20 kg-t kellett cipelnem 6 hónapos korára (gyerek ekkor 9 kg volt plusz a cókmók - második félévben már nem hízott így).

11 kg behemót.

2016. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem élőben megnézem mindet. Jelenleg Baby Lux Fenix 3 az 1ben van, de ez nagyon nehéz. Szerettem, de nehéz egy kézzel tolni, főleg a sportrész van rajta és egy nagyobb a gyerek. Így most jön a kis tesó és leszeretném cserélni. Illetve bevásárláshoz tökéletes volt és erős, masszív. Viszont nem minden ajtón fértem be vele és csak hordozóval tudtam a lépcsőn felvinni, semelyik hozzátartozójával nem
2016. szept. 29. 18:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk bebetto luca 3:1-ben van 65000 volt újan. A bolti ára 150000, de tudok egy családot, aki igaz feketén, de ezzel kereskedik, öcsémék pont ma veszik meg tőlük amit rendeltek. Aluminiumvázas, összecsukható a tolókar szöge 3 irányban állítható, de a hosszúsága sajnos nem állítható. Nagy felfújható és levehető kerekei vannak és rugós, így rossz út sem akadály.
2016. okt. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
8as válaszoló. Írtam neked privát üzenetet. :)
2016. okt. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!