Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Adbor Arte babakocsiról mi a...

Adbor Arte babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Újonnan szeretnénk venni egyet, de nem tudom, hogy jó választás lenne-e. Ár szempontjából ennél jobbat meg nem találtam.

2016. okt. 20. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó. Nekünk is olyan van. Adbor Arte 3x3. Második babónkat fogja hamarosan kiszolgálni. Mondjuk én nagyon vigyáztam rá. Mindig lakásban volt nem hagytuk a szabad ég alatt és se kutya se macska nem mehetett a közelébe. Olyan mintha új lenne.
2016. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem is Adbor Arte 3x3 van. Nagyon szeretem mert nagy volt a mozeskosara,könnyen rárakhatóak a feltétek,buszra könnyen felraktam.

Könnyen fordul massziv kocsi.

Ami hátrány bár ez a legtöbb 3 funkciosrol elmondhato h a kocsi csomagtartojában sok helyet foglal.

De nem cserélném el semmilyen másfajta kocsira.

2016. okt. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Kicsit azért megnyugtattatok, mert eddig olyan sok negatív véleményt olvastam róla :\
2016. okt. 21. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!