Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek az Adbor...

Mi a véleményetek az Adbor Arte 3x3-as babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 13. 11:38
 1/5 Lienah ***** válasza:

Nekünk ez tetszett meg, szerintem hasonló mint az amit Te/Ti néztetek ki.

Ha legörgetsz, az alján van kisvideó, amiben minden tartozékot "kiszerel-beszerel-lecserél-elfordít" stb...

Lehet hogy segít...

[link]

2013. dec. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ezt a babakocsit szándékozom megvenni a kislányomnak januárban. Csak mi a zöld színűt.

Szerintem ár érték arányban nem létezik ennél jobb babakocsi. Még talán használtan sem.

Mert azt mondják a mózes rész felesleges. Oké, ha használtan veszel sportbabakocsit, jó állapotút, szépet , teljesen dönthetőt, az kb 20.000 Ft és akkor vehetsz hozzá még autósülést, ha jót akarsz az is lesz annyi. És akkor 40.000 forintért van két használt darabod, nem egyformák, ki tudja mennyire nyűtték el..

Szóval szerintem nagyon megéri ez a babakocsi, maximum majd a mózes részt eladjuk ha nem használjuk. De adnak lábzsákot, jó nagy bevásárlókosár része van, és még szép táskát is adnak, ami önmagában kb 8-15000 Ft egy bababoltban.


Talán egyetlen hibája, hogy a tolókar nem megfordítható, viszont a vázra úgy teszed fel a mózest, vagy sportrészt, vagy hordozót, amelyik irányba neked tetszik. És ez nem is biztos csak nekem így jött le a leírásból.

2013. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is azért vettünk ilyen multis kocsit mert szerintem nagyon fontos a mózes az első időkben, főleg ha téli lesz a baba!Az én fiam 4 hónapos volt télen és nagyokat aludt benne. Egy sport babakocsit nem lehet úgy téliesíteni mint egy mózes. Nagyon szeretjük már a sport részt használjuk.
2013. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kedves első ne vedd meg ezt a kocsit a barátnőm útálta és le is cserélte!Nem felfújható a kereke 3 hónap használat után recseg-ropog.A mózes része is kicsi. A kérdező belinkelt kocsija nagyon jó vagy még az anmar hilux is szuper!!
2013. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor maradunk ennél a fajtánál a színt csak felraktam, mert sajnos a nemét még nem tudjuk.A mózest biztos sokat fogjuk használni, mert páromnál az autó mi csak babakocsival fogunk járni.Nekünk fontos a felfújható kerék, hegyekbe lakunk a nagy kerék is fontos a hó miatt. :)
2013. dec. 13. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!