Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anmar hilux vagy Camarelo?...

Szkos kérdése:

Anmar hilux vagy Camarelo? Mindkettőt kényelmesnek látom. De nem tudok dönteni. Tapasztalatok? Súly, nagyság. Konktétan a sportrésze érdekelne.

Figyelt kérdés

2016. okt. 20. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Anmar Hilux volt a lányomnak. Nagyon szerettük. Kényelmes, nagy, vázat ülőrésszel együtt fel tudtam vinni az emeletre (gyerek nélkül). Egyetlen hátrány a sportrésznél, hogy ha teljesen vízszintesre van állítva, akkor nem tudod nagyon előrehúzni a kupolát. Ebben az esetben egy uv szűrős anyagot tettem a kupolára "függyönynek", mert nagyon utálta a kislányom, ha az arcába sütött a nap, én meg a napernyőt utáltam.

Egyébként ajánlom: nem drága, minden része megfelelt, jó tágas a bevásárló kosara és a legjobb, hogy fél kézzel lazán lehet manőverezni gyerekkel+csomagokkal együtt.

2013-ban vettem 90-ért, majd 2015-ben eladtam 40-ért, így gyakorlatilag 50 ezer forintért használtam egy új 3:1-ben babakocsit.

2016. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm... a napokba sikerült egy Camarelot beszereznem... hát elég nagy és sajna csak külön birom autóba rakni, a hilux mintha kicsit kisebb lenne de nem biztos... Bár ez is kényelmes és bármilyen terepen elmegy de gondolom a hilux is
2016. okt. 24. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!