Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Utazhat már 9-18 -as ülésben...

Utazhat már 9-18 -as ülésben a kisfiam?

Figyelt kérdés
Römer ülés,nagytesótól örökölte.Kicsi most egy éves és épp 9 kiló csak.Nem szeret a hordozóban utazni,szűkös is neki pedig nem nagy baba,de rémálom vele bárhova autóval menni mert végigorditja:(
2016. nov. 2. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Persze :)
2016. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
9 kg ide vagy oda, én már akkor lecseréltem a hordozót, mikor 8 kilós volt a gyerkőc. Egyszerűen nem bírtam vele cipelni...
2016. nov. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi:) hordozó azért volt eddig jobb mert ha bealudt néha akkor ki tudtam venni vele együtt...meg mivel nincs saját kocsink,igy nem komplett ülést kell felvinni plusz gyerkőc,hanem vele együtt felvihettem akármilyen dögnehéz is volt:)

(hordozónk amugy is nehéz fajta,nem az a noname pillekönnyű)

2016. nov. 2. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha tud ülni akkor igen
2016. nov. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Egy évesen csak tud már ülni minden baba, nem?
2016. nov. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én fiam még nincs 9 kiló, de belepróbáltam a Römerbe és végre nem ordított, úgyhogy váltottunk. A hordozó a téli ruhával már kicsi volt. Ül már szépen és az öv is illeszkedik már hozzá.
2016. nov. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!