Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyunk? (...

Milyen babakocsit vegyunk? ( max 100 ezerig)

Figyelt kérdés

fontos hogy konnyu legyen

lehetőség szerint 3 in 1

jo lenne nagy kosar de ettol el tudok tekinteni . A lényeg a suly .. mivel 21 hónap lesz a korkulonbseg es nem tudok egy totyogot es egy babakocsit is egyszerre cipelni



2017. jan. 2. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
A legolcsóbbat! Ugyanis hamar felesleges lesz, eladni meg nem fogod tudni jó árban.
2017. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.. Igazából konkrét márka/ tipus erdekelne . Akar használt is szóba jöhet
2017. jan. 2. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem egy quinny buzz-om volt, na azt nem ajánlom, 1 kézzel lehetetlen irányítani. Most egy hiker kocsim van, nem tudom, könnyűnek számít-e, mert nem kell emelnem, de fél kézzel tolom amerre akarom, és arra megy, amerre én akarom, hatalmas a kosara, ültethető a mózes része 3 fokozatban. Nekem szeptemberi babám van, nagyon tetszene neki a kicsit emelt mózes (bár még csak kipróbáltuk, úgy még kicsi, hogy így sétáljunk), illetve sokkal szélvédettebb is így, ha őszi baba lesz, szerintem praktikus ez a funkciója.
2017. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyet adtunk a tesóméknak ajándékba, és nagyon jól bevált! Ha szeretnél mózest is, akkor lehet bele tenni puha falú, merev aljút. De nem szükséges, ők is így használták és kiválóan bevált.

2017. jan. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mamakiddiest néztünk de a premium babyt es a babybird liftet 😊
2017. jan. 3. 05:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekunk giordani ethos trio van.hasznaltan vettuk 50 ert.nagyon szeretem.

Nekem nem nehez,igaz a nagyok mar 8 es 10 evesek,plusz lift is van tehat nem is nagyon emelgetem.

Igazabol egy kezzel nem igazan fogsz babakocsit cipelni,akarmilyet is veszel.

Szerintem nezz korul hasznaltak kozt.vannak nagyon szepek az eredeti ar toredekeert,es ha valamiert megsem valna be,akkor nem buksz rajt annyit.

A mienkhez hasonlo van chicco es hauck markaju is (360°ban forog a felso resze.nem kell levenni es forditva visszatenni,csak a tolokart feltolni es atforditani.ez nagyon kenyelmes,hasznos es praktikus.)

2017. jan. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egy kezzel tolható van . Ha nehez a ba bakocsi akkor ez nem mukodik . Volt egy baby smile v max 3 in 1 unk eladtam pont ez miatt mert nehéz volt 14 kg volt plusz a baba
2017. jan. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!