Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen multifunkciós babakocsi...

Milyen multifunkciós babakocsit vegyünk?

Figyelt kérdés

Maximum 90-100.000 Ft-ot szánnánk rá, ha olcsóbb azt sem bánjuk. :D

Multifunkciós legyen.

Elég rosszak a terepviszonyok, ehhez mérten lehetőleg nagy bolygókerekes legyen.

Könnyű legyen, autóba is sokat tennénk.

Állítható tolókar újabb előny.

Ami még fontos : sportrésze vízszintbe dönthető, mózes tágas legyen.

Remélem nem hagytam ki semmit és létezik ilyen babakocsi. :D

Márkát, típust akár linket várok hozzá.

Köszönöm. :)



2016. dec. 31. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Dorjan danny sport van.

Rossz terepre (felfújható kerék, imádom, átmegy minden akadályon és rugalmas), vízszintbe dönthető.

Nem könnyű, de ezáltal stabil is.

2016. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Kunert Silver van, akciósan 70000 Ft volt. Valamit valamiért, tágas, jó terepen, szinte minden igényedet kielégítené, viszont a masszívsága miatt nem túl könnyű, bár én üresen simán felviszem a teraszra, és kocsiban nem kis helyet foglal. Ami még szuper az ABC design Mamba kocsija, ezt viszont csak használtan kapsz 80000 Ft körül.
2016. dec. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eco lux kocsink van.Nagyon jo terepen is.Legalábbis nekünk nagyon bevállt.Tény csomagtartóban foglal helyet azért,meg nem pille könnyű,de énis simán cipelem,pedig nem vagyok nagy darab.A massziv kocsik azért álltalában nem olyan könnyűek.
2017. jan. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!