Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Turagoo gyermekülést vettünk...

Turagoo gyermekülést vettünk de nem boldogulok a saját övével?

Figyelt kérdés
Nem tudom állítani az öv méretét,ezért nem tudom a kislányom bekötni rendesen. Akinek ilyen ülése van leírná nekem részletesen hogy kell az övet állítani meg befűzni azokon a lyukakon amik a háttámlán vannak. Az eladó nem volt túl készséges. Elöre is köszönöm.

2017. jan. 5. 03:48
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg a videót, hátha segít.

2017. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hátsó részt nem tudom, mert a férjem rakta be a kocsiba, de elől az öv feszességét egy rejtett gombbal tudod állítani. Fel kell hajtani a párnázott részt, és van ott egy műanyag lapocska, annak a végénél van mélyen egy gomb, azt kell nyomni és közben húzni az övet..így lazítod. Aztán ez a lap mögött jön ki az övek vége, azt kell szorosan meghúzni, mikor feszesre akarod állítani. Nekünk már megvan egy ideje, de néha én is megszenvedek vele.

Brendonos videót nem néztem, de valószínű hogy ott jobban megmutogatják, mint ahogy én el tudtam magyarázni írásban. 9vagy esetleg youtube-on keress rá.

2017. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma,azzal a rejtett gombbal volt baj alig bírtam lenyomni,ezért nem engedtek a pántok. Köszi a válaszokat.
2017. jan. 5. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!