Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vélemények Peg Perego Book...

Vélemények Peg Perego Book Plus babakocsiról?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a konkrét típust nem ismerem. Mi Peg Perego Pliko P3-at használunk...a családból most használja a 3. gyerek, most a 3. előtt cseréltünk rajta kerekeket. Sokat babakocsiztunk mindegyikkel, nagyon strapabíró kocsi. A Book Plus is jó kis kocsinak tűnik, nekem egyedül az nem tetszik, hogy lapalakúra csukható össze, így azért sok helyet foglal a csomagtartóban. A Pliko P3-ban azt imádom, hogy esernyőre csukható, így tényleg lehet mellé pakolni (ugyebár a mózest is meg lehet tömni utazásnál :-)).
2017. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2017. jan. 6. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Pont hogy ha kicsi az autód tök jó mert sportrésszel egybr összecsukható, így bevàsárlásnál az anyósülés szabad! De.. nem ajánlom. Ezek a mini kerekek amire azt mondták eladók hogy elmegy minden terepen, kamu.. legkisebb padkára is meg kell emelni, tök gagyi a sportrész emelő része mindig attól fèlek mikor csuklik vissza, túl árazott egy kocsi.. tesónak nem lesz elrakva:)

Ha nem lehetne összecsukni vázzal együtt akkor rég eladtam volna. Mózest az vadonatúj, azt nem használtuk. Jah a hordozó része meg olyan szűk hogy használtuk azt is kétszer . Szóval lényegében jó drágán vettem egy sportkocsit..

2017. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as! Ezért mondtam, hogy nekem jobban tetszik a Pliko P3....az esernyőre csukható, a sportrésszel együtt természetesen. Szóval kevesebb helyet foglal mint egy lapracsukható. A Pliko P3-nak a hordozója és a mózes is teljesen rendben van, pedig a 2. gyerek, aki használta, kifejezetten "hosszú" típus volt.

A kerekekkel mi teljesen jól boldogulunk...igaz többnyire sima járdán megyünk, de megfordulunk azért parkban, göröngyös ösvényen is. Padkán valóban kell kicsit billenteni, de volt a családban nagy kerekű kocsi, azt is kellett. Amúgy a billentés egy ici-pici rutin mozdulat.

2017. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!