Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi babakocsiról?

Figyelt kérdés

4 hós lesz a lánykám, ezt néztem ki neki. (használtan)


[link]


2016. dec. 27. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem 4 hósnak még korai. Én ekkora babának olyat választanék, amiben alapvetően feküdni tud. A linkelt babakocsinak ugyan majdnem teljesen vízszintesig dönthető a háttámlája, de úgy látom, a lábrésze nem állítható, inkább ülni tudó babának lehet kényelmes.
2016. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai egy 4 hónapos babának.Ez annak a gyereknek kényelmes aki már tud ülni.Én is olyat néznék,ami inkább fekvő.De a későbbiekben,ha ülő babakocsira lesz majd szükségetek,szuper választás lesz;)
2016. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A későbbiekre se ajánlom. A 41-es háttámla miniatűr. Egy átlag 1 évesnél a kupolát se tudod használni, mert beveri a fejét. De ha nagyobb, már 10 hónaposan is kinőheti.
2016. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :(
2016. dec. 27. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Na kedves kérdező nekünk ilyen van és imadjuk.. a lábrészénél felhajtható a háttábla nem dönthető teljesen viszintesig de nem is kényelmetlen egy 4hosnak már!A napellensőbe meg biztos nem veri be a fejét!! Nekem 28hós fiam kénylemesen elvan benne és nagyon is imádja.... ha kell készítek képeket írj rám ha gondolod!! Nem bátam meg hogy megvettük jön a kistesó és nála is használatban lesz abban biztos vagyok..
2016. dec. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ui: nekünk van 1 nagy babakocsink is amolyan lengyel fajta ..
2016. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!