Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukak. Milyen hordozot...

Anyukak. Milyen hordozot vegyek amivel ti is elegedettek vgytok es ujszulott kortol is ajanlott? Es arban is kedvezo

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Kendőt. Pl. szövött Lanny Lamb. Újszülött kortól csak a kendőt lehet használni.

Rugalmas kendőt, csak 1-2 hónapig praktikus használni, a karikás 3 hó után kényelmetlen.

Sima szövöttet vennék, pamutot.



(Én pamut szövött Lenny Lamb-et vettem, egyelőre csak pocakkötésre használom, de nagyon jónak érzem.)

2017. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Liliputi kendőm volt amíg fél éves nem lett. Utána vettem egy manduca csatos hordozót, ami drága volt ugyan, de nagyon keresett még használtan is. Mind a kettő nagyon bevált, pedig korábban nem akartam venni. Ha tudsz, menj el egy hordozót házba és ott segítenek kiválasztani és helyesen beallitani a hordozót.
2017. jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bondolinot használtam egy hónapos korától, nagyon bevált. (A kendő nekünk nem vált be, abban sírt, sok idő volt felkötni.)
2017. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kendőt max 3 perc felkötni, ha már belejöttél :)

Bondolinoval a hordozó tanácsadók ajánják megvárni a 3-4 hónapot. Onnantól már mehet az Emeibaby is.

2017. jan. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egy perc alatt is felkötöm a kendőt :))))

Most rugalmas kendőt vettem a kicsinek, a fiamnál szövött kendőt használtam, mind a kettő olcsóbb kategória. Jelenleg ötezer forint volt a rugalmasom.

2017. jan. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én míg pici volt, rugalmasban hordoztam, most varrattam egy hosszúkendőből két karikást (egyik enyém, másikat eladtam), ez most még jó hosszú távra is, mert csak 6kg, illetve pl. bevásárláshoz hamar fel lehet kapni, később ha sétálni megyünk és elfárad, könnyebb ebbe beledobni, mint kézben vinni hazáig, pláne, ha van egy-két szatyrod is. Tervezek a közeljövőben venni egy hosszúkendőt, amivel tudom előre és hátra is kötni, majd később egy csatost vagy félcsatost.


Ha belefér, én most rugalmast vennék, picikének az a legölelősebb, majd később egy hosszút. De lehet kölcsönözni is, többfélét kipróbáltok, és meglátod, nektek melyik a legjobb. Hosszú kendőben is van különbség, nekem most egy Lujzus folklórom van, később egy indigo love-ot szeretnék venni.

2017. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rugalmas kendo, vagy cabooclose
2017. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Újszülött kortól Close Caboo-t használtunk, én féltem a kötözgetéstől, ebbe fél perc volt beletenni a babát, kb hét hónaposan váltottunk csatos hordozóra. Liliputit vettem, nagyon elégedett vagyok vele, és a Caboo is szuper volt.
2017. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Babahordozás - kérdések és válaszok facebook csoportban tedd fel ezt a kérdést. A kendőt fogják javasolni ülni/járni tudásig, de a fájlok közt sok hasznos anyagot fogsz találni, hogy miért. Amúgy egy-két kendő még árban sem vészes és sokoldalúan használható.
2017. jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!