Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Van valakinek hordozos kabatja...

Van valakinek hordozos kabatja? Esetleg Nana-bol?

Figyelt kérdés

Milyen meleg maga a kabat, mit adtok a gyerkocre?

Foleg par honapos csecsemo eseten erdekelne. Harom honapos lesz a kislanyom es nagyon gondolkodom egy hordozos kabat beszerzesen.


2017. jan. 17. 13:48
 1/1 anonim válasza:
Nekem NANA kabátom van. Szoktam baba nélkül is hordani, nagyon csini, meg szokták dicserni. Nem túl meleg, de babaval nagyon jó, egyutt már besülnénk ha vastagabb volna. Mondjuk mínusz öt alatt pici babaval úgysem megyek setalni. A babára adok harisnyat, vastag nadrágot, vastag pulcsit, sapkát, sálat, plusz a hordozo is melegiti es Te is. Szerintem ezt úgy a legjobb kikiserletezni, hogy feloltoztok, lemesz pár percre, vissza jössz, és megnezed hogy hideg-e valamije.
2017. jan. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!