Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nektek milyen babakocsitok...

Nektek milyen babakocsitok van? Elégedettek vagytok vele? Mennyibe került? Mik voltak a szempontok a vásárlásnál?

Figyelt kérdés
2017. febr. 4. 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Peg perego Pliko P3 babakocsink van.Kaptuk,nem én választottam,de maximálisan meg voltam elégedve vele.Nekem ami fontos volt,hogy mózeskosaras babakocsi legyen.8.-on lakunk,nagyon pici a lift,de simán befértünk vele,rosszabb útviszonyokkor is tudtuk használni,és ami még pozitívum volt,hogy kicsire csukható,a legkisebb csomagtartóba is könnyen elfért.Valamint strapabíró.Újonnan mindennel együtt 250 ezer volt.
2017. febr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Quinny Buzz, gyulolom.

A babanak kenyelmes, de a fekje gyarilag megbizhatatlan, a kosara egy remalom.

2017. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Bexa Line, 111eft. 1 évesen overálban még mindig elfér a mózesben, szerencsére nyugodt gyerek úgyhogy nyugodtan fekszik úgy is ha csak engem lát... Könnyű irányíthatóságra és kinézetre mentem. Nem a legkisebb, de szeretem
2017. febr. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jane Carrerank van. Olyat akartam, aminek a mózeskosara beköthető az autóba, ez átalakítható hordozóvá is. Elég nehéz, de nem kellett cipelnem. Fontosabb, hogy strapabíró.

A sport rész könnyen mozgatható, jól bírja a terepet.

Használtan vettük, de a 2. gyereket is simán ki fogja szolgálni.

2017. febr. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Terepen nagyon jól megy, ami jó, mert erre marha rosszak a járdák :S

#3

2017. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első Mamakiddies premium volt. Rémálom. 8 hónaposan dobhattuk a francba, mert kinőtte a gyerek. Második Mamas&Papas Armadillo xt, egy csoda.
2017. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Peg Perego Book Plus 51. Mi a 3 az 1 ben babakocsi mellett döntöttünk, nekem fontos volt hogy a mozes is használható legyen autóülésként, meg a hordozót is tudjam csatlakoztatni a várhoz (és persze legyen tesztelve). Nálunk nagy a magasság különbség, ezert akartam állítható tolókart. Aminek meg örülök, hogy könnyű, 1 kezzel ossze lehet csukni, 1 kézzel lehet tolni, könnyen irányítható. Összecsukva lehet húzni mint a kerekes bőröndöt. Mizes hatalmas, siman alszik a gyerek bennd. Osszecsukva nagyobb helyet foglal, de egy remek babakocsi, mi imadjuk.
2017. febr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Babakocsimániáról rendeltem, DadaParadiso Mimi Rosa. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Még a mózes részt használjuk, a babámnak nagyon kényelmes.

Ami nekem fontos volt, hogy 3funkciós legyen, nagy strapabíró kerekei legyenek (a mi utcánk homokos), ne legyen sokkal több 100ezernél és a kinézet sem utolsó szempont volt. Mindenképpen szép kocsit szerettem volna. Nagyon szeretem, nem bántam meg. Ez egy világos kocsi, gyakorlatilag szinte fehér az egész, de semmi gond nincs a tisztán tartásával sem, nagyon egyszerű takarítani. 120.000 ft volt, szállítási költséggel együtt. Szerintem megérte az árát. Ami esetleg hátrány lehet, hogy össze csukva elég nagy helyet foglal és kicsit nehéz. De nekem ez nem okoz gondot, kertes házban lakunk, valamint az autóban is bőven elfér.

2017. febr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Baby Merc q9. A nagy kerkei miatt vettuk...meg azert mert konnyen iranyithato...minden reszevel van labzsak esovedo szunyoghalo. Mindket iranybol lehet minden reszet feltenni. Kicsit nagy helyet foglal, de kombink van igy nem gond.
2017. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2017. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!