Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anmar Hilux vagy Tomas Hiker...

Anmar Hilux vagy Tomas Hiker babakocsi?

Figyelt kérdés
Hasonló típusú,árban kb ezekkel hasonló babakocsikat nézegettem. Szerintetek? Vagy ha egyik se akkor melyiket ajánljátok?
2017. febr. 5. 04:59
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Igaz még nem vettük meg,de mi a Tomas Hiker mellett döntöttünk. Pár centivel talán keskenyebb a váza,egyébként sok különbséget nem látok köztük. Illetve a Hiker színei nekünk jobban tetszenek. 31hkm
2017. febr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekunk Hilux volt, nagyon nagyon szerettuk.
2017. febr. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tomas Hiker.

Nekünk is az volt az első babánál,nagyon jó volt.

2017. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk Anmar van:) és nagyon szeretem. Úgy praktikus, szép ahogy van. És tökéletesen megfizethető.
2017. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind2 úgy megtetszett, de így hogy mindkettő fajta jó, akkor bármelyiket választom szeretni fogjuk :)
2017. febr. 5. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
nekem is hiker van, imádom :) előtte qunny volt, azt cseréltem le
2017. febr. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Megírnátok hogy a Hiker mekkora nyitva?
2017. ápr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!