Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek a 2 gyerekül...

Mi a véleményetek a 2 gyerekülésről? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


2017. febr. 8. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezek közül? Egyiket se. Már ha biztonságosan szeretnéd szállítani.
2017. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első, elmondanád, hogy miért nem biztonságosak ezek? Csak mert mi is gyerekülés vásárlás előtt állunk..
2017. febr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább isofixeset választanék, és megnézném az ADAC tesztet, aszerint választanék. Ebben nem szabad spórolni, véleményem szerint. De ha csak ez a kettő jöhet szóba, inkább a másodikat javaslom.
2017. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt ajánlom, vagy ha nem ezt, más, pajzzsal rendelkező, isofixes autósülést.


Véleményem szerint, ha sokat használjátok az autót, és csak egy dologra tudtok több pénzt költeni, az a gyerekülés legyen, mert életet menthet, tapasztalat.

2017. febr. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
adac teszt alapján döntenék
2017. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem írókhoz.

[link]

Inkább vennék használt, jó ADAC értékelésű ülést, mint egy nem tesztelt, kétes biztonságút.

2017. febr. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de használtat semiképp sem vennék! Ki tudja, hogy karamboloztak-e már és lehet megsérült az ülés csak nem látszik. Nem használjuk napi szinten az autót és nem isofixes. Tudom, hogy azok a legjobb ülések, de így ki vannak lőve...
2017. febr. 9. 09:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Az ADAC teszt listán nem csak isofixes ülések vannak. Abban valóban igazad van, hogy a használt lehet balesetes is. Mi egy barátunktól vettük meg használtan féláron az ADAC kategóriaelső ülést. Velük heti szinten találkozunk és nagyon jó kapcsolatunk van, tehát biztosan 100%-os állapotú volt az ülés. De ha erre nem sikerült volna szert tennünk, inkább gyűjtöttünk volna még egy kicsit új teszteltre.
2017. febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyiket se!
2017. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!