Coletto Aveo babakocsit ismeritek?

Figyelt kérdés

Újszülött kortól írja a leírás, hát nem tudom.... mondjuk nem átfordítható a tolókar, de hátha próbáltátok már a kocsit akár pici babának


[link]



#babakocsi #Coletto aveo
2017. márc. 16. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem még a háromkerekű változata volt. Nagyon szerettem mert könnyen irányítható, könnyű Babakocsi. Szélesnek is széles elfér benne később is a gyerkőc. Azt hiszem teljesen dönthető.
2017. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a nagytesója volt, Coletto Austin3, maga a márka szerintem teljesen megbízható, az anyagok minősége is jó volt. Azóta gondolom fejlesztettek rajta, jól néz ki ez is. Szerintem az átfordítható tolókar nem feltétlenül szükséges, volt egy Pp Pliko P3 is nekem, az ernyőkocsi, de azt is kb. nyolc hónapos korától használtam, nem zavarta, hogy nem felém néz. Mondjuk mindenképpen nézd meg élőben, hogy vízszintesre le lehet-e dönteni a háttámlát, ha igen, akkor tehetsz bele textil mózest is úgy jó is.
2017. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!