Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen márkájú babakocsit...

Milyen márkájú babakocsit érdemes nyárra venni a babának?

Figyelt kérdés
Ti milyet vettetek? Városba kellene csak.Nem akarunk vele túrázni.

2017. márc. 13. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nyárra? Ősszel újat veszel?
2017. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Még az se írtad, hogy milyen idősnek.


Ha a kulcsszavaidat nézem: stokkét biztos nem. Kényelmetlen, szűk kocsi. A kagylós ülés miatt is kizárnám, nem jött be.

2017. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
csak 3 hónapos a babám. Ami előzőleg volt sajnos csak kölcsönbe kaptuk szóval most újat kell vennem. :)
2017. márc. 13. 13:36
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Én most tervezek venni egy Mammakidies light4 go babakocsit, igaz az "csak" sportkocsi. De eddig csak jókat olvastam róla.
2017. márc. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A Mamas and Papasnál vannak gyönyörű, könnyű, esernyő és városi babakocsik, időnként le is árazzak teljesen egyedit tudsz venni, vehetsz bele ülésbetétet többféle színben, mintákkal.

Gyönyörű és nagyon jó minőségű babakocsik vannak, de más márkákat is találsz.

Az Armadillo-t tudom ajánlani pl repülős utazásokhoz is egy mozdulattal összezárható, könnyű tolni, és felengedik a gépre, tengerparit homokban is tolható és nagyon tágas a belső tere.

2017. márc. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-ös, nektek melyik van? City, xt, sima...
2017. márc. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy dark navy színű sima Armadillo.

Könnyen megtalálod :)

Nem a City mert az túl kicsinek tűnt nekem és a sárga bár imádnivaló de a bogarak is imádják :)

2017. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Értem. Nekünk xt van, de ennyire nem vagyok odáig. A gyereknek maximálisan kényelmes, ez tény. Tágas + az xxl kupola szuper, de cserébe nekem kényelmetlen. Alacsony vagyok, túl magas a tolókar, a kocsi súlyelosztása rossz, nehéz padkára emelni... a noname kocsinkat könnyebb volt irányítani, de azt hamar kinőtte a kicsi.
2017. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%

Hm, ez érdekes..

Én sem vagyok túl magas, 170 de nekem tökéletes a fogókar magassága.

Nagyon könnyű tolni, igaz én max 2 sarokra lévő magánoviba meg a ház körül tologatom belváros néha, máshova nem.

Dirket külföldi utakhoz vettük, de én is olvastam már külföldi fórumokon hogy látványra szép, de minőségre hiányosak a Mamas babakocsijai. :(

2017. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én csak 158 centire nőttem. :)
2017. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!