Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bebetto Nico S-line babakocsi...

Bebetto Nico S-line babakocsi vélemények?

Figyelt kérdés
Minden érdekel,negativ,pozitiv vélemény...
2017. ápr. 6. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:

En nagyon szeretem.jo nagy az ulese.1 evesem 12 kilo es 82 centi hosszu.sok sportban nem fer el hosszban.ebben boven.szuper az oriasi kupola,a nagy kerekei.

Igaz,hogy baromi nehez,de nekem ez nem volt szempomt.ha buszoznod kell,vagy sokat lepcsozni akkor nem ajanlom.de ha ezeket nem kell nezned,akkor a legjobb kocsi.

2017. ápr. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*szempont
2017. ápr. 7. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1-es, mekkora a háttámla? Cm?
2017. ápr. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50cm a hattamla
2017. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Mehrendeltem bár nagy sajnálatomra nincs készleten igy csak 1 hónap mulva érkezik meg.Bízom benne hogy nem fogok csalódni...

2017. ápr. 7. 15:19
 6/7 Niki01 válasza:

Kedves kérdező!

Végül is nem csalódtál?

Én most szemeltem ki ezt a babakocsit...😀

2018. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem csalódtam ..

Viszont ami negatív dolog az az hogy nehéz és összecsukva is nagy helyet foglal el...

Amúgy ezen kívül minden szempontból tökéletes..

2018. jan. 25. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!