Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Modern és szép babakocsit...

Modern és szép babakocsit keresek. Eddig a Stokke Xplory ami tetszik, de még keresgélek. Tippek?

Figyelt kérdés

Minden ötletet meghallgatok :) Légyszi ha lehetséges linkeljetek is képet vagy oldalt, úgy nem lesz félreértés,h ki melyikre gondolt...

Még nem tudjuk a baba nemét, de már keresgélek,úgyhogy bármi jöhet (lányos és fiús is)... :)

Tudom, minden olcsóbb babakocsi is tudja azt,amit a 300ezres társai, de nekem fontos, hogy szép és modern legyen, mert nagyon sokat fogjuk használni,és nekem is kell, hogy tetszen, a babának meg mindegy :)

Olcsóbb kategória is szóba jöhet, csak viszonyítási alapnak írtam az Exploryt, hogy tudjátok, hogy nekem mi tetszik.

Köszi mindenkinek :)



2016. ápr. 19. 14:19
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
76%

Én a Crusit venném inkább mai eszemmel. Xplorynk van, imádjuk persze, mert praktikus, őrülten strapabíró és szép, de jó a kosár alul, ami a miénknél táska.:)


a férjem imádja tolni, mert végre egy kocsi, amihez nem kell görnyednie (2 méter magas). mindig felváltva toljuk, jutalomként:))

2016. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
68%

Xplory-m van, nagyon elégedett vagyok vele, nem eladósorban azért, mert szépnek találom, hanem nagyon könnyű használni, kényelmes, olyan helyekre is be tudok menni vele, ahová más babakocsi nem fér.

Mivel napi több órát használom, és tömegközlekedek is, ezek fontos szempontok voltak, + az is, hogy szemmagasságban van a baba, folyamatosan tudunk "beszélgetni", étteremben, vagy itthon is az asztalhoz tolom, és egy magasságban van a felnőttekkel.

Viszont tipikusan városi babakocsi, nem való terepre, földútra, a tárolója nem túl nagy, nagyobb bevásárlás nem fér bele.

Én csak ilyet vennék megint, de nem mindenkinek ez az ideális, semmiképp ne csak külső alapján válassz!

Egyébként nem muszáj 3-400ezret költeni rá, van onnan jó minőségű, hogy nem megy tönkre egy gyerek alatt, nyugodtan nézz szét a használtak között.

2016. ápr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
39%
A Stokkéban a legjobb buli egyébként az, ahogy más Stokkésakkal összemosolyog az ember. Ez egy életérzés tud lenni.:)
2016. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem a Stokke nettó sznobizmus.
2016. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, aki válaszolt :)

4-es, ha sznobizmus, ha nem, szerintem akkor is nagyon jól néz ki, és nem irigykedni kellene, és leszólni a másikat, hanem tenni azért, hogy neked is legyen, ha ennyire tetszik ;) Nem az volt a kérdés, hogy drága-e vagy sem, hanem, hogy milyen ez a kocsi, és milyen ehhez hasonló kocsik léteznek még! Mellesleg használtan már 180-200 ezerért is lehet venni használtan,szuper állapotban, ami azért ugye nem egy megfizethetetlen összeg! Az nem sznobizmus, ha valaki a legújabb autókkal jár? Az a férfiak "kiváltsága", a nőknek+a babának is jár valami szuper járgány. ;) :D

2016. ápr. 19. 16:25
 6/34 anonim ***** válasza:
32%

4-es vagyok: köszönöm, nem vagyok irigy, akármikor megtehetném, hogy vegyek Stokke babakocsit. De a világon semmi értelme nincs, nem jobb, mint a 30 ezres babakocsi, amit vettem. Csak az még praktikus is, ellentétben a Stokkéval.


De hát mindegy, az ilyen hülyék tartják el a babaáruházakat, mint te, a "kell egy jó járgány a gyereknek," aztán majd csak nézel, amikor 5 percet nem használjátok, mert ordít benne a gyerek.

2016. ápr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Ha nincs ilyen kocsid, hogy állithatod, hogy nem jó, meg ordít benne a gyerek?? Előtted páran leirták, hogy igenis jó,praktikus, és szereti a gyerek is. De szerinted egy 300ezres babakocsit úgy csinálnak meg, hogy ne legyen kényelmes a babának? Ugye ezt most te sem gondoltad komolyan?!

Irtam szépen a kérdésemben, hogy NEM gondolom azt, hogy bármivel is többet tudna mint egy 30ezres kocsi, bár annyiért tuti nem kapsz 3 részes (hordozó,mózes, sport) kocsit...,nem is erről van most szó!

Avval meg, hogy lehülyézel engem, és azokat,akiknek Stokke van, csak magadat minősited! Én sem prolizlak, meg csórózlak le az olcsóbb kocsid miatt, mi jogon sznobozol te le engem??

Olyan dologról meg véleményét alkotni, amit SOHA ÉLETEDBEN NEM HASZNÁLTÁL, nem valami okos dolog, mert süt rólad a butaság és a tudatlanság!

Nem kell irigykedni, nem is ismersz, nincs miért irigynek lenned!

Ha nem voltál képes a kérdésre válaszolni, akkor minek irtál? Kötekedni jársz ide? Köszi a "segítséget". Járatod a szádat, de semmi konkrétat nem voltál képes irni. Az lett volna normális, ha leirod, h neked milyen van, igaz olcsóbb, de miért jó,praktikus,stb. Az ilyet szivesen meghallgatom. De azt hogy osztod az észt nulla tudással és tapasztalattal, meg szitkozódsz is... Ne haragudj, de olyan buta vagy, hogy az nekem fáj.

2016. ápr. 19. 19:17
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nézz szét a Bababoo oldalán, felsőkategóriás kocsijaik vannak ill. nekem még a Mima és a 4mums is tetszik.
2016. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. ápr. 19. 20:06
 10/34 anonim ***** válasza:
66%
miért van mindig egy troll a stokkés kérdések alatt...de komolyan...jó hogy nem rúgnak már fel az utcán a babakocsival (első voltam, és dühös:D)
2016. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!