Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kiránduláshoz keresek babahord...

Kiránduláshoz keresek babahordozót, amit a hátamra tudnék venni. Javasoltok nekem márkákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sokat kirándulunk és a fiam elérte azt a kort, hogy már biztosan tartja magát, lassan ülni is tud, így elgondolkodtam a háti hordozókon. Tudtok esetleg olyan típust, ami megfizethető (nem 50e) és akár 1-2 éves korig lehet használni?

Van kendőnk, de macera ki-be kötözgetni ha útközben megállunk pihenni, pléden enni-inni..

Ha esetleg tudtok hozzáírni elérhetőséget, hogy hol vettétek kb mennyiért, nagyon örülnék neki! A webáruházakban nem tudom kipróbálni amiket látok és nem tudom melyikek az igazán jók..

Köszönöm előre is!



2017. jún. 16. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én most rendeltem nemrég, ajánlom, Facebookon keress rá a Babóca mei tai-ra. Én olasz túracsatosat vettem, 20 kg-ig használható, nagyon kényelmes, háton is használható. Ja, és 13 ezerbe került. Kisfiamnak is kényelmes, aludni is szokott benne.
2017. jún. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mei tai is jó, én egy Gremesével hordozok most, állítható csatost tervezek venni.

Ha állítható a terpesz tovább tudod úgy használni, hogy jól támassza a gyerek lábát.


Facebookon van egy csoport, itt sokféle jó állapotú használt van, hátha a környékeden is árulnak és kipróbálhatod.

Ha el tudsz menni hordozós klubba ott is lehet próbálni, kölcsönözni.


[link]

2017. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a Babócát én nem ajánlom, nem olyan erős az anyag, varrás se 100%-os. Ajánlom neked facebookon a babahordzás - kérdések és válaszok csoportot, tudnak segíteni. Nekem indigo van, szeretem. Ha kicsit erősebb testalkatú vagy, érdemes hosszított derékpánt párnázást kérni
2017. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Magyarinda csatos hordozót nagyon ajánlom,egy áldás szó szerint! Könnyű a fel\levétele,erős anyagú,20kg-ig bír,kényelmes,szóval tényleg király.A XX. kerületben Budapesten van üzletük,ott bérelni is lehet,akár több félét is,így kitapasztalhatod melyik az amelyik nektek való.Ha jól emlékszem 25000-40000-ig terjed az ára.A mienk 36 volt,de megérte az ára.Nézz fel az oldalukra!
2017. jún. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. jún. 17. 15:28
 6/6 anc válasza:

Nekem még nincs gyerkőcöm, de a legjobb barátnőm a Nandura esküszik. :)

[link]

2017. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!