Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Dada Paradiso babakocsikról...

Dada Paradiso babakocsikról szeretnék véleményt!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Dada Paradiso babakocsikról szeretnék érdeklődni. Ki, milyen véleménnyel van róla? Különböző oldalakon nézelődve ez a márka nyerte el leginkább a tetszésem és érdekelne, hogy tényleg annyira szép, mint amilyennek a képek ábrázolják, valamint mennyire strapabíró és könnyen kezelhető?



2017. jún. 18. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem egy Dada Paradiso Mimi Rosa babakocsim van. Imádom, semmiért nem adnám. Valóban gyönyörű élőben is. Nagyon strapabíró. Mi már a sportrészt használjuk. A hordozót használjuk autós ülésnek is és nagyon szeretem, hogy egy pillanat alatt a vázra tudom rakni. Az enyém egy világos kocsi, de nagyon könnyű a tisztán tartása. Én csak jót tudok róla írni, tényleg nagyon szeretem.

Viszont, összecsukva elég nagy, szóval egy kisebb csomagtartóba nem igazán fér be, vagy befér de mást akkor nem raksz be.

2017. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Nekünk a Dada Paradiso stars van.Meg vagyunk elégedve vele, 1 éve nyúzzuk.Sokat megyünk vele, szeretjük.Egy dolgot cserélnék ki benne alul a tartó/rekesz részt, mert kicsi és cipzáros így szinte semmit nem lehet beletenni.Azt tudni kell még, hogy a Dada Paradisonak ez egy keskenyebb változata.

ilyen:


[link]


Barátnőméknek is ez a márka van csak más típus, ennek nyitott az alsó része és szélesebb.Ha még egyszer választhatnék talán én is ezt választanám 😉


az övék ilyen:


[link]

2017. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!