Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Dorjan danny sport baby boat...

Dorjan danny sport baby boat babakocsit ismeri valaki? Van aki tud véleményt írni róla?

Figyelt kérdés

2016. nov. 22. 08:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Majdnem azt vettem, de végül White Luxot választottam az alsó kosár miatt.

Ezek a babakocsik nagyon jók. De egyet tudni kell róluk. Dögnehezek. Ha emelgetned kell, emeleten laksz, vagy nincsenek alacsony padlós buszok nálatok, akkor felejtsd el.

Ez a babakocsi nagy. Ha kicsi a kocsitok csomagtartója, vagy kicsi a hely a lakásotokban, szintén felejtsd el.


Egyébként nagyon jó kocsik. Könnyű tolni, nagy a mózesük. Fiam nagyokat alszik benne. Könnyű irányítani. Egyszerűen imádom (White Lux mellett a Dorjant is kipróbáltam, ugyanolyan jó élmény volt).

De ha cipelnem kéne a kocsit, vagy nem hatalmas csomagtartónk lenne, utálnám.

2016. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hihi, szinte csak a negatívumokat írtam le.

Könnyű tolni, könnyű irányítani. A hatalmas mózes jó a gyereknek. Jó áron lehet újonnan megvenni.

Jó a rugózása. Nem okoznak gondot a rossz utak és a magas padkák. Emelés nékül magasra fel lehet tolni.

2016. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ☺ csak azért kérdeztem, mert találtunk egy ilyen babakocsit nagyon jó áron 😀
2016. nov. 22. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jók ezek a babakocsik. Ha vigyázzak rá, még használtan is.
2016. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!