Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kismamák, hol vettetek,...

Kismamák, hol vettetek, honnan rendeltetek olcsón babakocsit?

Figyelt kérdés
Kisfiút várunk, és egy szép modern multifunkciós babakocsit szeretnénk neki venni viszonylag olcsón. Ti hol szereztétek be? Hol tudnánk megvenni jó áron?

#babakocsi #multifunkciós babakocsi #babakocsi vásárlás
2017. júl. 27. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ mik az elvárások azon kívül, hogy jó áron legyen.

Mi Lorellit vettünk végül.

2017. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Eedig az összeset Babaszafariról rendeltem, nekünk eddig csak Lorelli volt/van! Vannak az oldalukhoz 8-10-15%-os kuponok amivel még olcsobb lehet az adott termék! ;)
2017. júl. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es mennyire vagy elégedett a Lorellivel? Melyik fajta van/volt?
2017. júl. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem használtam Lorelli babakocsit,de sokan azt mondják nem jó, persze ahány ember annyi féle vélemény.

Én használtan vettem egy Graco Quattro Tour babakocsit, nekem bevállt.

2017. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt egy esernyős, az váltottuk egy Lorelli Trekre, ezt lehet dönteni is.. A másik ami van az 2016-os Lorelli Star!

Bajom nem igazán van velük egyedül az, hogy az üzletben de néha az utakon (nálunk mondjuk borzasztóak) nagyon nehezen irányítható! A másik, az "önhibám" hogy ahol van a hátsó kerekei közt egy rúd én folyton belerugok, beleakadok.. Bár elég hülyén tudok menni 😃 Anyukám is unokatesom is tolta már ők nem panaszkodtak.. 😃

2017. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondoltunk [link]
2017. júl. 29. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi ilyet rendeltünk


[link]

2017. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2017. aug. 3. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!