Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanál olyan babakocsit...

Ajánlanál olyan babakocsit ami újszülött kortól használható és testvérfellépőt lehet feltenni rá?

Figyelt kérdés
2017. aug. 8. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Abc design turbo s6 :) nagyon nagy és nehéz,de brutál jó, sohase nyekken mindenen átmegy(gyongykavics meg se kottyan neki, kb terepjáro) nekunk kombink van ezért is mertuk ezt mert a fém keret nagy teret elvisz. 2. Baba alszik mózesben(ennél a afajtánál 2 az egyben jár,de mi direkt nem raktuk rá a hordzót, maxi cosit, mert a hordozo alapbol rossta a gerincnek).Testvérfellepo is van hozzá, brendonban vagy abc design vagy vmi unicerzális. Kislányom áll a testvérfellépon és szerencsére konnyen megvált a babakocsitol, pedig terhességem utolso idejében is sokszor volt a sportrészben, féltem.tesot ki akarja paterolni ,de nem:D testverfellepovel pedig nagyon jol elvan:)

Lehet neked nem fog tetzseni ez a fajta babakocsi, mert nagy de érdemes hasonlókat keresni, és a fontos, nekem ez szempont volt teljesen le tudd hajtani a háttámlát. Kagylóülés az egészségtelen, bár aki hordozóban tolja a gyereket az se néz utána. Nem minden babakocsi jo hiába fél millás.

2017. aug. 9. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Off: És használt volt, ausztriábol, 50ért kb. Tehát lehet ugyesen kifogni és keresgélni :)

Drágább babakocsik "gombokért" mennek ebayen, sajnos a posta drága,de még így is féláron jutsz hozzá.(nekem nem ebay volt,de néztunk ott is) németek kb minden gyerekhez uj babakpcsit vesznek. Egy 150e ft os babakocssit sokkal olcsobban megkapsz és 1gyerek használta ergo tiptop állapotban(ezt fél évig használták és nem akartam elhinni,hogy nincs gondja, vmi pár centis karc volt s fémvázon, kereke tomor gumi mai napig nem látszik a használat)


Tehát ha kinézel egy drágábbat és nincs pézed rá, érdemes használtat nézni.

Mik a szempontok, mennyit koltenél rá?

2017. aug. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Jól néz ki a babakocsi, de emeletes házban lakunk és lefele sajnos van 6 lépcső. Próbálom keresni az arany középutat. Először használtan 40.000 Ft-ért vettünk valami lengyel förmedvényt. Kb. 1,5 hónap nem mindennapi használat során kis híján kitört a gyermek alatt a babakocsi első kereke. Szerencsém volt, hogy csak a parkolóig mentem, tovább nem. Mózeses volt a babakocsi, ezt nekem nagyon nehéz volt irányítani is/+levinnem gyerekkel együtt a lépcsőn. Tehát ebből az első mellényúlásból nem merek használtat venni. Árban 60.000 Ft körül gondolkodom.
2017. aug. 9. 06:52
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy off: Úgy tudom, hogy ami könnyű, arra nem érdemes fellépőt szerelni, mert nem egyensúlyozza ki a kocsi súlya, felbillen. Mi ezért nem vettünk végül, mert nem bírta a hátam a lépcsőzést. De a nagyobbik megtanulta, hogy jöjjön a sajt lábán vagy olykor meg madzagot kötöttem a kismotorra. Ha nem ragaszkodsz a mózeshez, sportkocsikat is lehet használni már újszülött kortól, ha vízszintesig dönthető, s ezekből van már 4-6 kilós 30e körül, így könnyebb lépcsőzni meg tömegközlekedni ill. ha egy kézzel irányítható, tudod fogni a másik gyerek kezét is.
2017. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
1-2. Vagyok a 6lépcso ennek meg se kottyan mi is panelban lakunk és épp befér a kisebb fajta liftbe:D
2017. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

1-2 vagyok ismét. Menj el brendonba tologad a kocsikaz, 60ért újo nan nem fogsz hioerszupert kapni, ezért lett nekem használt. Majdnem megvettuk újonnan a hauckot mikor tologattam rájottem annyira instabil,egy nagyobb széllokés kb felboritja. Ekkor dontottem el, ok legyen használt, de jó így kerult 55be pár éve (hozzáteszem itthon dupláját kérnének a használtérr is)

Ugy jársz a legjobban,ha egy nagy boltban kipróbálid, tologatod, kicsit "nyekteted".

Mamma kiddiest néztem még ki anno, de kínai koppintás azt hiszem, ismeronek olyat vett anyukája. Fél éves volt a gyerek, mire kiszakadt ls kibolyhosodott a huzat.

2017. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nereida3 ***** válasza:
55%
35-ért vettem alig használt Atomic4 babakocsit. Eredeti ára 75. Az autós ülés vadi új. Szóval újonnan nem vennék... pláne hogy hatvanért inkább alsó kategóriások vannak kb. Ezt imádom, könnyű, befér a csomagtartóba, és... az ötödiken lakom, nincs lift. Alja tárolóban elfér. De meg tudom emelni az egészet gyerekestől, annyira könnyű. Börzéken van rengeteg, ebben nem maradt meg a gyerek, azért adták el egy hónap alig használat után... Jobb egy használt, ami jó, mint egy új, ami vagy beválik, vagy nem. Ha könnyű, akkor tényleg nem príktikus fellépő rá.
2017. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!