Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16-17 hónapos gyereknek és...

16-17 hónapos gyereknek és újszülött tesójának inkább testvérkocsit, vagy testvérfellépőt vennétek? (1-2 hónapja megy, eddig csak babakocsival sétált) Ha testvérkocsi, akkor egymás mögötti, vagy egymás melletti inkább?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy hol laksz, mert nálunk nem férne be a liftbe az egymás melletti a liftbe. De ha te kertes házban laksz, akkor én inkább az egymás mellettire szavaznék.

De ha jól bírja a nagyobb a gyaloglást, akkor testvérfellépő is jó ötlet lehet. Én nem vettem egyiket sem, a nagyobb gyalogol mellettem.

2010. okt. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hónaposan kezdett önállóan menni a kislányom. 14 hónapos volt, mikor a tesó megszületett. Kapott egy testvérfellépőt, azon ácsorgott ha elfáradt, különben meg motorozott, sétált. Teljesen feleslegesnek találtam volna a testvérkocsit. Mondjuk, ha nagy távot kellett volna megtennem velük biztos hasznos lett volna, de úgy, hogy a piac is csak 10 perc sétára van tényleg nem volt rá szükség. Amúgy ha meg messzebbre merészkedtünk, akkor úgy is volt kísérőnk, aki befogható végszükség esetén egy kis kényeztető ölben cipelésre.
2010. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is fellépö.Nekünk is az volt,és ma´r az sem kell.....
2010. okt. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!