Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A Pierre cardin multifunkciós...

A Pierre cardin multifunkciós babakocsik megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Pozitív negatív tapasztalat egyaránt érdekel. Nincs konkrét típus így többféle típusról is várok tapasztalatokat.
2017. szept. 1. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Az egyik leggagyibb. Ahány usmerősömnek volt max 2 hónap után lecserélte vagy kidobta.
2017. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem , könnyen kezelhető , mutatós. 😊
2017. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Melyik típus van neked?
2017. szept. 1. 20:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt néztem ki de mikor elmentünk a boltba és élőben megnéztük, elbizonytalanodtam. Keménynek tűnt a rugózása nagyon és kicsinek a mózes. Megkérdeztem egy-két ismerőst és ők is azt mondták, hogy le kellett cserélniük a fentiek miatt így mi sem vettük meg.

Viszont szépnek szép, ha lenne járda a környékünkön szerintem megvettem volna mert jó árban van de így max a teraszon tudtuk volna használni.

2017. szept. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már eladtam. A mózes igaz nem nagy, de azt mi pár hónapig használtuk csak, fél éves koráig. Aztán a hordó részt , mert ült, és nem látott ki a mozesbol, a sportot meg 9hos korától.
2017. szept. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a ps 687 volt.Könnyen kezelhető,semmi baj nem volt vele.Csak az az egy nem tetszett benne,hogy semmi rugózása nem volt,e miatt adtam el.Azóta megfordult nálam egy pár babakocsi (pl abc design,ami sztem szörnyen gagyi,vagy quinny,ami nem rossz,de azért vannak hiányosságok),de néha sajnálom,hogy eladtam.
2017. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!