Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit gondoltok a Bondolino-ról?

Mit gondoltok a Bondolino-ról?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy ilyet, próbálni is szeretném majd. Kendőzni nem szeretnék, mert számomra bonyolult, akárhogyan próbáltam béna vagyok hozzá :)

Nem az érdekel, hogy helyette mit ajánlanátok, hanem a Bondolinoval kapcsolatban érveket és ellenérveket szeretnék :)

Babám 3 hónapos és 6500 gramm :)


2017. szept. 23. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Volt Bondolinonk par hetig, szerettuk, vastag, kenyelmes pantjai vannak, szeretett benne lenni a fiam is. A tepozaras derekat konnyu volt feltenni. Levenni mondjuk alvasnal nem tanacsos, miutan leteszed, mert hangos a tepozar. Elol hasznaltuk, bar nem olyan sokat, mert a karikas kendot csipon jobban szerette, jobban kilatott belole, aztan Emeibabyre, majd Jpmbb Physiocarrierre valtottunk. Sokszor lattam mar utcan eloles hatonhordozasnal is.


Ketto is volt, egy lenge meg egy normal valtozat, a lenge az egy kicsit vekonyabb anyag, de az pont most nem is elony, mar vege a nyarnak:) Jo lehet hosszabb tavra is akar, ha bevallalod a hatranyait, mint pl. azt, hogy mikor mar haton kenyelmesebb lenne, akkor egy csatost sokkal konnyebb hatratenni, valamint csak ket allasban allithato a terpesze (az ujabb modelleknel mar, a regebbinel erdemes figyelni, hogy van-e rajta terpeszbovito, mert nemminden van).


En eladtam mindkettot, es nem tervezem venni kovetkezo gyerekkel sem. Jo eszkoz, az ara is vonzova teszi szerintem, de en elol karikasban, haton meg kendoben fogomhordani ulnitudasig, utana csatosban, esetleg emeibabyben picit elobb.

2017. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb 2-6 hónapos korig bondolinoztam a kisebbik fiammal (előtte kendő, utána csatos). Szerettem, kényelmes volt háton is.
2017. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!