Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 2 hónapos babának emeibaby,...

2 hónapos babának emeibaby, hoptye, vagy Bondolino a jobb, ha csak ezt a hármat nézzük, kendőt nem?

Figyelt kérdés

Ismerem az életkorral és mozgásfejlődéssel kapcsolatos legszigorúbb ajánlásokat. Az idő nagy részében kendőben hordozom, amikor otthon vagyok és le tudok vele nagyobb gyakorisággal ülni. A fentebbi hordozóknál nem 2-3 óráról van szó, hanem max. 1-ről, amikor el kell otthonról mennem. Tanácsadásra megyek majd, de még nem tudom, mikor sikerül összehozni, ott majd megmutatják, miért olyan kényelmetlen a kendő (már fb csoportban kérdeztem, elvileg kb. jól kötöm meg, de utálom azt a rengeteg anyagot, nyom, szorit, meleg, nem szeretem, tőbb kötést is próbáltam, de mégis fáj a hátam, és alig várom az ülnitudást, hogy ne kelljen kötözgetni egyáltalán, amit most napi szinten csinálok többször 2-3 órás időtartamokra).


Szóval az eredeti kérdésre visszatérve: melyik az a 3 felsorolt hordozó közül, amit rövidebb időre a másik kettőhöz képest nagyobb nyugodtsággal használhatnék?



#Bondolino #Hordozókendô
2016. ápr. 14. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

emeibaby - nyugodtan több órára is

Teljesen fokozatmentesen állítható

2016. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

A Hoptye a legkevésbé kihasználható ezek közül, mert eleve kicsi babáknak tervezték és nem is állítható a terpesz.

Nekünk Bondolino van (kendő mellett szintén). Azt tudom mondani, hogy jó-jó, de nem az igazi :/ pl ha alszik és elernyed, egyértelműen látszik hogy mennyire nem támaszt, teljesen összezuhan a baba.

Az emeit csak hírből ismerem, arról nem tudok nyilatkozni.

2016. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nekem mind hasznosak!

Viszont a hoptyenak állítható a terpesze (20-40 centi kozott).

2016. ápr. 14. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi Bondolíno -t használtunk. Itt is állítható a terpesz. Kislányom és én is nagyon szerettük. Könnyen feltehető. Ez is meleg , de szerintem mindegyik. Széles a pántja l , így nem vág be.Steruntem nem esik össze a gyerek , ha alszik , legalábbis nem jobban mint bármiben.
2016. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Bondolinonak nem allithato a terpesze, csak "manualisan", szoval ha en egy madzaggal kulon osszekotom. Illetve allithato, de csak ket meret van, ha a plusz fulek felkerulnek ra, akkor 86-os meretben is jo, de kisebb babanak szukiteni kell madzaggal, vagy belecsomagolt torolkozovel magasabbra ultetve.
2016. ápr. 17. 14:10
 6/8 A kérdező kommentje:
De amugy tenyleg nagyon kenyelmes:)
2016. ápr. 17. 14:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ezt "jól" megszakértettük neked :D :D

Akkor keverem a Hoptye-t valamivel.

2016. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem baj:D kozben azert el kezdett kikristalyosodni, hogy melyik lesz most az elejen, de probalni fogom mindharmat, hogy lassam eloben is.
2016. ápr. 18. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!