Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen autósülést vegyek? 8,5...

Milyen autósülést vegyek? 8,5 kg,8 és fél hónapos. Épp tud ülni.

Figyelt kérdés

0-18 kg-ig nézzem, vagy megvehetem a 9-18 kg-ig? Ugye a kisebb jobban körbeöleli, de gondolom a vállának egy idő után szűk lehet. Vagy a nagyobban is fogja az öv elég biztonságosan, ha nincs kikanyarodó oldala a "fotelnek"?


100 körül tudok rá áldozni, a kisebből a Maxi-Cosi-t néztem, a nagyobból a Römert.


A dilemma lényege, hogy jó lenne, ha nem nőné ki mondjuk másfél éves korára, ha már ennyibe kerül. A hordozó is becsapós, hiába jó 13 kg-ig, már egy sima rugdalózó-pulóver kombinációban szűk neki.


2017. dec. 2. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Mi 9-18 kg-os ülést vettünk a lányunknak, aki kb ilyen "paraméterekkel" rendelkezett akkor. 10 hónaposan, 8,5-9 kg között volt.

Mi Römer duo plus-t vettünk. Németországból hozattuk, így ~60e ft-ba került. A lányunk imádja és még télikabátban is belefér simán, pedig 3 éves is elmúlt.

2017. dec. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem még gyenge a nyaka a szemben utazáshoz, éppcsak tud ülni, mindenképp háttal beköthetőt választanék.
2017. dec. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Csak háttal beköthetőt.
2017. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha kicsit jobban teletömi magát, már meg is van 9 kiló. Aztán már úgyis csak több lesz, nem kell 9 kiló alatti ülés.
2017. dec. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
9-18-as Römerben utazik már az én 8,5 kilósom is, de döntve van neki, mint a hordozó. A háttal bekötést úgy utálta, hogy állandóan ordított a kocsiban. Mióta ezt az ülést használja, meg se nyikkan.
2017. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam éppen 9 kilós volt, mikor váltottunk, viszont már elmúlt 1 éves, és stabilan ült. Cybex Juno 2 Fix van neki - ez pajzsos ülés, viszont menetiránnyal szemben van - ez volt nálunk a kompromisszum. Nekünk nagyon bejön, szereti a pajzsot.
2017. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, végül a kisebbiket vettük, háttal is rögzíthető, fő a biztonság. Cybex lett. Remélem azért 1-2 évig jó lesz.
2017. dec. 4. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
18 kg 4 évesen volt a fiam, szóval addig jó lesz es amíg csak lehet, háttal vigyétek. Idális 4 éves korig lenne, de itthon sajnos ilyen ülés nem igen van. Én 2 évig vittem háttal, akkor nőtte ki a hordozót.
2017. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!