Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozókendő mérettel kapcsola...

Hordozókendő mérettel kapcsolatban kérnék segítséget, méret-centi arányban, tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

Adott egy 4 es kendő, kábé 3,6-3,7 méter körül van, én 165 centi vagyok, 70 kiló körül tippelem magam szülés után...

Elég lesz ekkora kendő elöl keresztezett kötéshez az elején?

Később tutira fogok fogyni is a kilókból...

Nem szeretném hogy lógjon mindkét oldalon hosszan, de azért biztonságosan meg lehessen kötni.

Köszi a segítséget :)


2017. dec. 12. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 46-os ruhát hordok, és 5 m-es szövött kendőt vettem. Rövidebb csak a kenguru kötéshez és csípőn hordozáshoz elég.

Szerintem szülés után mindenképpen próbálj! Legfeljebb eladod vagy elcseréled, ha már megvan a kendő.

2017. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szodaspatron ***** válasza:
A Didymos honlapján van táblázat, melyik kötés melyik kendővel jön ki ruhaméretre elosztva. 40/42es ruhát hordok, az 5ös méretet belül zsebesben éppen meg tudtam csomózni. Dupló hetessel volt jó, 6ossal volt kényelmes a belül zsebes, batyut az ötössel kötöttem szépen tibeti befejezéssel.
2017. dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!