Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Olcsó és jó sport babakocsi?

Olcsó és jó sport babakocsi?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Kinek melyik vált/nem vált be?

2018. jan. 26. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az olcsó, ha azért írsz egy saccperkábé keret-összeget, akkor könnyebb ajánlani. No meg az sem mindegy, milyen terepre kell. Kisváros és gyalogos közlekedéshez, főváros és tömegközlekedni, aluljárózni akarsz sokat, fontos szempont-e a súlya a cipekedés miatt, a mérete egy csomagtartó szűkössége okán, stb...
2018. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg jó lett volna ha írsz egy összeget hogy kB. mennyire gondolsz. Nekünk gallardo baby Easy Travel van. Én is nagyon sokat nézegettem, nálam fontos volt hogy lehessen állítani az ülését szülő felé és előre is,teleszkópos legyen és lapra csukható. Ez volt a legolcsóbb amit én találtam. Tökéletesen bevállt. Nagyon könnyű irányítani, gyönyörű szép, tágas. 60000 forint volt.
2018. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon olcsóra 20-30ezerre gondoltam ☺ Akkora távokat nem tennénk meg vele.Lassan elindul a gyerkőc.
2018. jan. 27. 20:55
 4/5 A kérdező kommentje:
Esernyőre csukható és dönthető háttámlás legyen
2018. jan. 27. 22:06
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül 4Baby City vettünk.Igaz 38ezer volt.De az olcsóbbak...pfff
2018. jan. 31. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!