Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex Priam babakocsi vélemény...

Cybex Priam babakocsi vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

[link]


Köszi a válaszokat,zöld kezet adok!


2018. febr. 3. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem Priam van hanem a kistestvére a Mios de mi nagyon szeretjük. Nagyon szép és elegáns kocsi állandóan kapunk rá bókokat. Nagyon jól rugózik és nagyon jó tágas ülése van. Helyben fordul és nagyon könnyen irányítható 1 kézzel is ill. egy kézzel össze is lehet csukni gond nélkül ugyanazon szisztéma alapján mint a Priamot. Városba nekünk tökéletesek a kerekei de ha gyakran használnád terepen, macskakövön stb. akkor lehet a Priam kerekeire is szükség lehet. Mi végül a súlya miatt választottuk a kisebbet mert könnyebb vele lépcsőzni (habár a Trekking kerékkel ami az egyik fajta Priamon van is lehet) mint a nagyobbal ami kb. 5 kg-val nehezebb ha jól emlékszem.

Én mindenképp ajánlom ha van rá keret mert csúcskategóriás kocsi és nem egy tucatjárgány mint pl. a Stokke babakocsik. Akár a Miost is mert nálunk az van és mindenki nagyon szereti. :)

2018. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekünk ilyen van most, előtte Stokke Trailz volt.

Nagyon szerettem a Stokkét és ha a második lányunk nem utálta volna már az első naptól fogva, akkor nem cseréljük le. De azt kell mondanom, hogy a Cybex-et én is jobban szeretem.

Könnyű irányítani, kényelmes tolni. Tudunk vele menni a belvárosi részen is, de terepen is gond nélkül elmegy, nem akad meg minden második kavicson.


Szerintem az egyik legjobb babakocsi, ami kapható jelenleg.

2018. febr. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem az Onyx Gold van ami már esernyő-sport babakocsi utazáshoz, repterekhez tengerparti sétákhoz tökéletes könnyű tolni, könnyen fordul, és én direkt nem a MacLarent vettem mert ehhez lehet babahordozót is csatolni! Travel systemként működik és őszintén 7 hónapos kortól a bazi nagy babakocsinkat eladtuk!

A 2. babánál is vacilálok hogy egyáltalán vegyek e...?

2018. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!