Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lehet valahol akár ingyen...

Lehet valahol akár ingyen babakocsihoz jutni? Sajnos megfordult velünk a világ anyagi téren és a babakocsit nem sikerült beszerezni.

Figyelt kérdés
Anyagilag felkészülten készültünk mi neki ennek a babának, de páromnak kiderült egy régi hitele fennmaradt a régi házasságából (naaagyon hosszú történet), s most rendesen megszívtuk 3 hónapra :/ de a picur nemsokára jön, s nincs babakocsi :(
2018. febr. 28. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnátok esetleg 20 ezer Ft körül venni egyet? Az a baj, hogy ingyen nem nagyon van, és ha van, akkor az elég rossz állapotban van, illetve régi. Érdeklődj védőnőnél, írd ki Facebook csoportokba, babaoldalakra. Hátha valaki odaadná ingyen...
2018. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
igen, lehet , keress rá
2018. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Vegyél hordozókendőt, olcsóbb azért jóval, aztán 3 hónap múlva majd veszel babakocsit.

Gyereknek hátránya nem lesz,újszülöttként úgy is testközelséget igényel.

Ingyen nem kérnék babakocsit, általában ezek borzasztó állapotúak,kitörik a kerekük, nem biztonságosak, koszosak stb.

2018. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Ehhhh...a hordozókendőt hagyjuk. A gyerek összenyeklik benne, nincs izma ami megtartsa a törzsét.
2018. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

Védőnő segithet, kérdezz rá.

De akár ki is lehet húzni addig, bar nem írtad, hogy mikor szülsz, 2 hétig pihi otthon, utána akár autós hordozóban is kiviheted arra a pár percre.

Ha meg letelik ez az időszak, akkor vehettek egyet hasznaltan.


Ha ez nem opció, kerj kölcsön babakocsit vagy pénzt.

2018. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Helyi családsegítőnél vagy Karitász csoportnál érdeklődj. Facebook "ingyen elvihető" csoportokban is szétnézhetsz,de nem javaslom hogy kérést írj ki, sok rosszindulatú emberke van az ilyen csoportokban, segíteni nem tud, de beszólogatni annál inkább.
2018. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Én már egyet elajándékoztam, de még így is van 2. Ez a bajom, gyűlölök adni/venni, így nem árulok soha semmit, nincs az az isten, így minden a nyakamon marad. El szoktam adományozni a dolgainkat, de van, amikor még addig sem jutok el. Postázással és szállítással nem bajlódok, de ha a környékemen laksz, adok egyet, nem is rossz egyik sem. Az egyik egy chicco, régebbi, én is úgy kaptam, de teljesen rendben van,a másik egy francia három kerekű, de az nem dönthető teljesen vízszintesre, eredetileg afféle futóbabakocsi, én túrázáshoz vettem anno, egy tankakadályon is átmegy, de nem nehéz. FB-on vannak ingyen elvihető dolgokat hirdető csoportok, nézd meg a környéketeken lévőeket, ott biztosan akad, már gondoltam rá, hogy én is kirakom oda a dolgaimat, akkor legalább eljönnek érte.
2018. febr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
10%

Elég hihetetlen ez a "kiderult egy régi hitel a régi házasságából " kifogás, ugyanis a valasnal ott a vagyonmegosztas, ahol minden kiderul és utána nincs semmi meglepetés, de mindegy.


Babakocsit már 20e körül lehet kapni, pláne használtan. Sőt, itt van épp egy 8000ert

[link]

2018. márc. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Mo.n nekem ez kb lehetetlennek tűnik .. mi külföldön élünk itt sokszor van ,hogy csak ugy odaajándékozzák a dolgokat másnak . Utolsó... létezik .. ha nem velünk történik ilyen én se hinném el de van ilyen ..
2018. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó létezik ilyen, és 8000 ft-ért ez nem mózeskosaras babakocsi amibe egy újszülöttet bele lehet tenni és nincs hozzá hordozó sem!

Ha USA-ban élnénk akkor még Stokkéból is Uppa babyből is választhatnál ott a jótékonykodás a elfogadott nem a másik hibáztatása.

2018. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!