Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay-en hogy lehet, hogy...

Ebay-en hogy lehet, hogy ugyanazt a terméket (onnan gondolom, hogy ugyanaz, mert ugyanazok a fotók vannak feltöltve) különböző eladók árulják, különböző áron és postaköltséggel? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Csak érdekel, mert van pl. hogy megtetszik valami, de nem tudom, melyiktől rendeljem. Valamelyik kevesebbért adja el plusz postaköltséggel, míg a másik többért, de ingyenes szállítással.


Meg furcsa, hogy különböző nevűek a meghirdetők. Vagy esetleg ők valamilyen összeköttetésben állnak, pl.: valami cég?

De mondjuk az miért hirdetné meg egyszer olcsón, egyszer drágán.. :/ ? Úgyis a legtöbben inkább az olcsót válasszák.


Köszönöm előre is!



2015. ápr. 8. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kapcsolatban állnak, az is lehet - ami szerintem valószínűbb -, hogy nem eredeti a kép, hanem csak az internetről szedte le.
2015. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)


Ez a képes dolog elég kiábrándító, mármint úgy értem nem tűnik túl megbízhatónak. Mondjuk már rendeltem így, és tényleg azt kaptam, szóval remélem ezután sem lesz baj.

2015. ápr. 8. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ebay egy nagy virtualis piacter. Rengeteg elado van, akik akar ugyanazokat a termekeket is arulhatjak.


Olyantol rendelj, akinek sok pozitiv ertekelese van, azzal nem lehet melleloni.


En tobb mint 10 eve vasarolok rendszeresen az ebay-rol, es eddig meg mindig azt kaptam amiert fizettem.

2015. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

E-bay-on még nem rendeltem, de régebben -mikor csak a vásárlás után kellett jutalékot fizetni- teszveszen fent voltam és különleges teákat árultam akár filterenként is. Mivel elég vacak fényképezőgépem volt, ezért én is netről szedtem le a képeket, mivel így sokkal igényesebb és gyorsabb volt. Igy ez nem hiszem, hogy mérvadó lenne.


Ahogy írták: jó pontozású eladót keress.


Egyébként volt olyan is hogy ketten tették fel ugyanazt. Az egyik drágán, a másik normál áron. Pszichológia.. Piacon is megcsinálják a zöldségesek. Örülsz, hogy olcsón kaptál jó árut és máskor is visszamész. És persze van olyan vevő is akinek attól lesz szép és jó az áru, hogy drága (riport volt egy őstermelő bácsival aki nem tudta a virágait eladni az árusoknak valamelyik nap és eladta saját maga a piac előtt. Valaki aki az ő virágát vette bent drágábban leszólta azt amit ő árult.. )

2015. ápr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. ápr. 16. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ruhák esetében gyakori hogy netről töltik le a képet, és az alapján varrják a cuccot. Ilyenkor van hogy a képen lévőnek csak béna másolatát kapod. Más eladónál más minőség, más anyagú lehet, de árból nem derül ki melyik jobb.
2015. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!