Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Cybex Pallas (0-36 kg- ig)...

Cybex Pallas (0-36 kg- ig) átéri egy Opel Astra biztonsági övé?

Figyelt kérdés
Neten rendelnénk, így nincs lehetőségünk kipróbálni. Akinek ilyen van, írna tapasztalatot? Baba szeret benne utazni? A pajzs aggaszt, nem tudom hogy tolerálná 13 hós kisfiam.
2018. febr. 28. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Fiam imádta. Igapz ő 2 éves elmúlt már mikor beleraktuk, addig háttal a hordozóban utazott. Elég hosszú öv kell hozz. Nekünk kangoonk van, épp, hogy átérte.
2018. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is szereti a gyerek, 9 hónapos korában kezdtük használni. Közbe cserélgettük az autókat és volt olyan kölcsönkocsi, amiben nem volt elég hosszú az öv. Astrába sajna nem próbáltuk.
2018. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 Fiatunk van, mindkettőbe be tudtuk kötni. De hosszú öv kell hozzá, az biztos. Jó lenne a gyereket is bepróbálni az ülésbe, nem kép alapján választanál.
2018. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, szívem szerint én is belepróbálnám a gyereket is, meg az autóba is, de most van leakciózva az ülés, gyorsan kell döntenem. Legfeljebb visszaküldöm, ha nem felel meg. :/ Köszönöm az eddigi válaszokat!
2018. febr. 28. 22:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk szereti a kisfiam, nem zavarja a pajzs. Volvo s60 van, hát, lehetne hosszabb a biztonsági öv. Néha szenvedős bekapcsolni.
2018. márc. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol laksz, de ha van a közelben olyan bolt, ahol lehet kapni, akkor menj oda gyorsan, próbáld ki, aztán még ma rendelhetsz is, ha jó.
2018. márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekunk astraban egy espiro delta ules van.hattal volt jo sokaig bekotve,siman eleg volt ahoz az ov.

Boraba nem tudtam hattal bekotni(mamaek autoja).

Az espirot hattal korve az ov az elso ulesig elert,tehat korbe kellett vinni az ules korul.nah,szoval erted mire gondolok.

Nem tudom ezt a fajta ulest amit irtal,hogy kell kotni,talan a pajzs elott megy az ov?valamiert az remlik.sztem ahoz boven eleg az ov hossza.

Az en fiam nem viselte el a pajzsot,probaltuk mert en is azt szerettem volna,de nagyon nem tetszett neki,hogy nem tud benne mozogni.

2018. márc. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szodaspatron ***** válasza:
53%

Pajzsosba semmi pénzért nem tenném a gyerekemet mert:

- minimum 4éves korig, masszív 15 kilóig és 105 centis magasságig háttal a legbiztonságosabb, utána az autó három pontos biztonsági övével rögzítve háttámlás gyerekülésben 12 éves korig.

- életveszélyes, egy átfordulásos balesetnél simán kieshet a gyerek belőle

- azért ér el jó eredményt ADAC teszten, mert az ADAC nem tesztel átfordulásos balesetre és nem teszteli a hasat és a belső szerveket ért traumát

2018. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!