Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a véleményetek az EXPANDER...

Mi a véleményetek az EXPANDER MONDO, illetve a TUTEK GRANDER PLAY és a CAMARELO ART típusú babakocsikról?

Figyelt kérdés
Babakocsi vadászaton vagyunk. A szempontjaink a könnyű irányíthatóság akár nehezebb terepen is (nagy, felfújható kerekek, lengéscsillapítás), a minél kisebb súly, merev aljú mózes, 3in1 tartozékok (sport,mózes,hordozó).

2018. márc. 2. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az expander mondo grey line 3:1 babakocsit vàlasztottuk. Nagyjából nekünk is ezek voltak a szempontok.

Tapasztalatot még nem tudok írni, 37. hétben vagyok, de a bababoltból toltam haza és volt macskakő, bukkanók stb., nagyon könnyű volt irányítani (mózes volt felpattintva, de abban benne volt a hordozó is, ezt a súly miatt írom, nem üresen toltam), a lengéscsillapító is jó volt szerintem.

2018. márc. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mihez képest könnyebbet keresel? 14 kg-os kocsik határozottan nehéznek számítanak.

Mennyire nehéz terep? Földút, murva, sár? A felfújható kerekek lyukadnak is.

2018. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy láttam, hogy hasonló árban és 3in1 kategóriában ezek a kocsik könnyűnek számítanak. Leginkább rossz járdákra, illetve aszfaltos utakra, kisvárosi, falusi viszonyokra számítok (térkő,homok). Ha jól tudom a gumi kerekek jobban elnyelik az egyenetlenségből adódó rázkódást, mint tömör (gél) társaik.
2018. márc. 2. 17:03
 4/7 anonim ***** válasza:

A 14 kg nagyon nehéz azt nem lesz könnyű irányítani, valszeg ezek lengyel babakocsik amik nem igazán jó hírűek.

Inkább keresnék a Brendonban egy leárazott de ismert márkájú babakocsit, nem a Stokke ellenszenvre gondolok én sem, de vannak nagyon jók, nagyon leárazva csak körül kell nézni!

8-9 hónaposan én már csak sport babakocsit használtam Maclaren Techno XT-t egy éves korban a "böhöm" babakocsikat mindenki dobja.

2018. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves előző válaszoló! A lengyel babakocsikról olvastam jót és rosszat is. Van aki nagyon meg van elégedve vele, illetve olvastam kellemetlen tapasztalatról az "ismert" márkákat illetően is. Az esernyőre csukható, könnyű babakocsik is szuperek, persze. A későbbiekben mi is tervezünk beszerezni egyet a szaladgálásokhoz, de most nem az a cél, hanem a hosszú sétákra, újszülött babának kényelmes "böhöm" kocsi vásárlása. Na most, én a "böhöm" kategóriában keresek megfelelőt, ugyancsak ebben a kategóriában keresem a legkönnyebbet is, érdeklődöm. A tapasztalatom azt mutatja, hogy az esernyő típusú sportkocsik nem is kényelmesek egy pici babának, illetve a kicsi kerekeik és a hiányzó lengéscsillapítás miatt nehéz tolni a magasabb járda szegélyek és a macska-/térköves utcák rengetegében, szétrázzák szegény gyereket és erősen izmosítják anyukát. Nem is beszélve arról, hogy a "szarvas" tolókarral felszerelt kocsik bizony kétkezesek. Most nekünk nem ez kell.
2018. márc. 5. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak kevésbé böhöm mózeskosaras babakocsik pl a peg perego book összes akár modular, akár s, akár 51-es modell.

A lengéscsillapító nem tudom mennyire lehet jó egy ilyen kocsinál de valszeg azért van rá szükség mert alapból a váz egy xr.

De te tudod, lengyel babakocsiról én még jót nem hallottam...

2018. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez az, hogy a jó lengéscsillapító kis kerékkel kombinálva is lefőzi a nagy kerekű lengyel csodákat.

Tegnap mielőtt olvadni kezdett pont a szemtanúja voltam, ahogy egy kunert szörnyben rázza szét az egyik anyuka a gyereket. Alig bírta tolni a jeges, havas úton, majd' kitört a kereke, én meg kétszer lehagytam a kis cybex-szel, anélkül hogy agyrázkódást kapott volna a gyerek.

2018. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!