Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az extra könnyű babakocsi...

Az extra könnyű babakocsi csak álom?

Figyelt kérdés
Vagy létezik?
2018. márc. 26. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sportkocsi vagy 3.1ben kocsi? Utóbbiból én még nem láttam 9 kg alattit.. Úgyhogy a tippem az lenne, hogy álom. De sportkocsi van könnyű, 4-5 kilós esernyőkocsik, még ha 7 kg körül is van az átlag.
2018. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
4 kg, Maclaren
2018. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3:1 kocsink van, Concorde, jóval könyebb, mint a többi, de az extra konnyutol messze van.
2018. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Létezik. Tesóméknak is olyan van, extra könnyű, lábzsákos. A mamától kapta és nagyon szereti. Már a kisfia lassan kinövi így szerintem el is fogják adni.
2018. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Hauck Viper - nem nehéz. A Buggy-k az extra light kategóriásak, vannak újszülött kortól használhatóak saját lábzsákkal.
2018. márc. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, Hauck viper van nekünk is, de az a 9 kg nem extra könnyű, ha tényleg kell cipelni, nálunk 1 emeletet. De ennél könnyebbet nem találtam 3:1ben babakocsit. Le is fogjuk cserélni egy könnyű esernyőkocsira. (Pont a Maclarent néztem)
2018. márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
A Hauck Viper a maga kategóriájában könnyűnek számít. A buggykra írtam, hogy extra lightosak, tehát azok a vékony vázas kis babakocsik. Mi sokat kirándultunk, nekünk a viper nagyon jó volt, egy év elteltével pedig a gyerek már nehezebb mint maga a babakocsi a cipelésnél. Viszont vannak a buggyk, amik városi közlekedésre ideálisak és nagyon könnyűek, becsatolt babakocsi zsákkal pedig újszülöttet is simán beléjük lehet tenni. De erre nem minden buggy alkalmas. Nekünk is volt egy pót esernyőre csukható buggynk, mikor már nagyobb volt a gyerek, ki-beszállt belőle. Mire kinőtte a gyerek, addigra tönkre is ment. Szóval ezek nem olyan strapabíróak mint nagyobb társaik szerintem.
2018. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 kg a Maclarenunk, lehet bele venni mozest.
2018. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!