Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsiknak alakíthat...

Melyik babakocsiknak alakítható át, aminek a mózese átalakítható sportrésszé?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a leggagyibb megoldás. Ilyen esetben a sport nagyon mini lesz. A miénk ilyen volt (nem írom a márkát, mert olyan szar, nem hirdetem), 10 hónaposan nem tudtam bekötni bele az átlagos méretekkel rendelkező gyereket.
2018. ápr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyen és teljesen átlagos méretei vannak, a 2,5 éves unokahúgomon teszteltük. Én szeretem, mert nem kell plusz egy alkatrészt kerülgetni, főleg, hogy 5 hónapos koráig üvöltött a fiam a babakocsiba, így a mózes részt kb 3x használtam teljesen kinyitva. Inkább hordozóztam, autóztam. Hamarosan ül már így a sportnak nagy hasznát fogom venni. A kocsi egyébként egy Cybex cura. Alapvetően a hordozó miatt döntöttem emelett a típus mellett és nem bántam meg.
2018. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Caretero Navigatort vettem.Még nem használtam,csak hazatoltam.😊Szerintem nem lesz gond vele.A mózes hosszabb mint az átlag szerintem sport funkcióval se lesz kicsi.
2018. ápr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
PegPerego Skate.
2018. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
chipolino etro de elég gagyi volt élőben
2018. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most néztem a Lorelli s500-at,esetleg ismeri valaki?
2018. ápr. 7. 00:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Lorellikről szinte csak rosszat hallottam.Állítólag majd "szétesik".😑Nézd meg fórumokon.
2018. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia!Lorelli Aurora nekünk ilyenünk volt nagyon könnyű én imádtam de ...nagyon kicsi szerintem a többi babakocsihoz képest olyasmi mint a chippolino!
2018. ápr. 9. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!