Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Csak nagy, batár babakocsit...

Csak nagy, batár babakocsit lehet kapni?

Figyelt kérdés

Választanom kéne babakocsit, nem nem találtam olyat ami jó lenne. Mikor sétálok a városban, akkor is csak nagy, batár babakocsikat látok, amik elfoglalják az egész utat.

Minél kisebb, könnyebb babakocsit szeretnék, de mégis kényelmesen elférjen benne a baba, és ne legyen több százezer forint.


2018. ápr. 13. 10:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Talán Stokke de használtban,Espiro Vector Air,BabyZen YoYo,Cybex,Mima Xari,ConCord Neo.Ha nagyobb a kereted akkor Bugaboo😍
2018. ápr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi ABC design Cobra 3in1 babakocsit vettünk egy éve (akkor kifutó termék volt, lehet már csak használtan lehet kapni), és szeretjük nagyon. Elég nagy, a mózest 7 hónapos korig használtuk, könnyű tolni, nekünk ezidáig nagyon bevált.
2018. ápr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

12, nekünk is cobránk volt, de nem szerettem. Alig fért a csomagtartóba.

Később vettünk egy cybex esernyőkocsit (már kifutott modell). Második gyereknél alig vártam, hogy tudjon ülni és beletehessem (a miénk nem fektethető). 6 hónapos korától csak azt használtuk.

Barátnőmnek is cybex van, az övék komolyabb (callisto). Ha olyanunk lett volna, az első perctől azzal közlekedünk, nem az óriás abc-vel.

2018. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%
Nekem Hauck Shopper van, imadom! Konnyu, kis helyen is elfer. A babam is kenyelmesen elfer benne, a hordozoban is meg. A masodikra cipelem televasarolva, de igy sem olyan huu de nehez. :)
2018. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Cybex Mios van (itthon már sajnos nem árulják), kicsi kerekű de nagyon masszív, keskeny, elegáns, könnyű kocsi és multifunkciós: lehet kapni hozzá mózest és ülést is rá lehet tenni.

Még egy voks a városi Cybexek mellett! A Balios, Agis Callisto ezek mind nagyon jó kocsik és nem bengák.

Nekem pl. ez nagy kedvencem most üléssel ezt is lehet újszülött kortól használni (az adapter gyári tartozék) szerintem meg is vesszük második kocsinak:


[link]

2018. ápr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!