Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi, amiben nem tudja...

Babakocsi, amiben nem tudja letenni a labat? Mas hogy oldja meg ezt?

Figyelt kérdés

A fiam folyton leteszi a labat a mostani babakocsinkban, vagy ralep a kerekre, blokkolja, hiaba szolok ra akar ezredszerre is, tanitottuk, hosszu ideig probalkoztunk, hogy hagyja a labat fent a labtamaszon, de leteszi.


Volt olyan babakocsink, ketto is, amelyiknel nem tudta letenni a kialakitasbol adodoan, de az egyik tul nehez volt, a masik konnyu volt, de az elso kerekre nehezedett a suly, ezert nehez volt iranyitani, uton atmenve a jardara felleptetni, utaltam.


Olyan dontheto (nem muszaj teljesen melyre) babakocsit keresek, ami konnyu (lepcson kell cipelnem, es tervezzuk a masodik gyereket), es nem tudja a labat letenni. 2,5 eves lesz nemsoka, 92 centi magas.


Sokat megy a sajat laban, motoron, de reggelente a bolcsibe sietnunk kell, mert dolgozom. Olyan lenne jo, ami legalabb reszben dontheto, de konnyu iranyitani, emelni a padkara az elejet, nagy gyerekkel is. Vajon letezik ilyen?



2018. jún. 26. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
A lábtámasz nem állítható? Mert ha a miénken megemelem ott, már se tudja rugdosni a keréken a lock gombot. A földre egyébként nem ér le a lába, cybex callistonk van és 96 cm.
2018. jún. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Caretero Alfa-nk volt, nagyon könnyű, nem drága, elvileg 15 kilóig, de jóval tovább bírta. Ezt a láblerakást nem csinálták a gyerekeim, úgyhogy nem próbáltuk.

Viszont átgondolnám, hogy 2 és fél évesen biztos szükséges még újat venni? Mi is gyalog mentünk bölcsibe vagy motorral és nem is cipelhetek, na meg otthagyni sem lehetett sehol a kocsit, úgyhogy elég hamar megszokták, hogy saját lábon is sietés van. Vagy az is bevált az egyiknél, hogy madzagot kötöttem a kismotorra és akkor csak húztam magam után :)

2018. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nincs a mostaninak labtamasza, amit neztem, annak lenne, de a kirabbi kocsi labtamaszat is allitgatta, ha az ujnak is elkezdene, akkor megszivtuk.


2-es koszi az otletet, szuper, hogy ez nalatok mukodik, nalunk nem, ezeken mar tul vagyunk, nem reszleteznem, babakocsikeresesben szeretnek segitseget.

2018. jún. 26. 11:08
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen az amikor a befott teszi el a nagymamat....azt hiszem.

2,5 evesen nem igaz,hogy nem lehet megtanitani neki,hogy mit szabad es mit nem.

Komolyan az ilyenektol el tud durrani az agyam.

Nekem 3 fiam van,de ennyi idosen ilyen gondunk nem volt.megertettek mit szabad es mit nem.

Ha nem is elsore,de nem lett nekik engedve.es ha kellett a fenekukre csaptam,vagy epp a kezukre ha olyat csinaltak.

Nem,nem verem oket lilara,de neha kell.

Csapj a labara legkozelebb es hatarozottan mond meg neki,hogy ha ujra csinalja akkor befejezte a babakocsizast.

Ha legkozelebb is ralep akkor 1-2 napig induljatok elobb bolcsibe es mond meg,hogy azert mert nem fogadott szot.

Oviba is b.kocsival fogod tolni ha o ugy akarja?

Nekem is marha nehez eset volt a 3.gyerek,rendesen probara tett,szoval tudom milyen egy akaratos,nehez gyerekkel.

2018. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ezt az én fiam is csinálta, és baromira élvezte, hogy anya mérges :D

Hamar leszoktattam róla... Ő mindig szeretett valami játékot elhozni és azt fogta út közben, na olyankor elvettem és nem is kapta vissza.

Egyébként nekünk is caratero alfánk van.

2018. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora gyereknek nem kell babakocsi.
2018. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 3 éves. Csak tud járni .-.
2018. júl. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.


Nem ertem az utolso ket valaszt, es nem is ez volt a kerdes. Irtam, hogy megy sokat gyalog is. Irtam, hogy reggelente sietunk, mert dolgozom. Nem fogom egy oraval elobb felkelteni, hogy o is meg en is faradtabbak legyunk csak azert, hogy boklaszhasson utkozben, nem az a fajta gyerek, aki megy elore celtudatosan, keresre, annak ellenere, hogy sokat megy a sajat laban is. Kezben kellene talan becipelnem minden nap a bolcsibe?

2018. júl. 23. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!