Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Bp. Állatkert: babakocsi vagy...

Bp. Állatkert: babakocsi vagy kendő?

Figyelt kérdés

Nem tudom, melyik lenne jobb. Sok olyan rész van, ahol a sport babakocsit nehéz tolni, vagy pl. be se tudunk vele menni. Viszont árnyékol és jobban tud nézelődni.

A kendőben jobban fogunk izzadni, és egész nap elég fárasztó vinni. 9 kilós a pici. Viszont sokkal egyszerűbb közlekedni.

Volt a budapesti állatkertben idén valaki babakocsival? Mi a tapasztalat?



2018. jún. 6. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp a babakocsit választanám.
2018. jún. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés. Babakocsival voltunk már idén és tavaly is. A sportbabakocsink nem volt nagyon jó, mert nagyon sok helyen van macskakő és sok épületbe be sem fért normálisan. Persze nyáron nem tudom, mi a helyzet épületek tekintetében (kint vannak-e inkább az állatok). Viszont a kendő meg tényleg izzasztó dolog és nézelődni is jobban tud babakocsiból. Valószínűleg a babakocsit választanám újra.
2018. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is azt látom, hogy az állatkertben a nagyobb utakon körözni jó a babakocsi, de sok hely van, ahová nem tudod bevinni, meg ahol kínlódsz csak vele. Kétszer voltunk, úgy, hogy még nem bírta a lányom bejárni az egészet, mi karikás kendőt vittünk és csatos hordozót, így teljesen jól elvoltunk, nem hiányzott a babakocsi. Csatosban háton nem nehéz a gyerkőc, és nézelődni is tud :)
2018. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Babakocsival voltunk, nem volt vele probléma, bár a miénk nagyon keskeny. Ha kikérezkedett, akkor meg ölben vagy apa nyakában, aztán újra tudott aludni a kocsiban. Jó persze a kendő is, nekem a hátam nem bírta.

(Nem tudom, mekkora, de tapasztalatom szerint másfél-két éves kor alatt nem fogja értékelni, hogy pont az Állatkertben vagytok, hacsak nem nagyobb gyerek miatt mentek - akit ha még szintén kergetni kell és nincs segítséged, tuti jobb a kendő.)

2018. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

15 hónapos, korához képest picike. Érdeklik az állatok, de a két nagyobb és saját magunk miatt mennénk elsősorban. :)

A nagyok már szót fogadnak, velük nem lesz gond, és ott lesz apa is.



Az lenne még a kérdésem, hogy ha viszek kendőt is, akkor mennyire megoldható, hogy valahol leteszem a babakocsit? Pl. a lepkeház előtt, meg ilyen helyeken.

2018. jún. 6. 11:13
 6/8 anonim ***** válasza:

voktunk már így is úgyis, nekem kendovel jobban bejott, kényelmesebb volt, bár én hétköznap is inkább azt használom. Egy vékonyabb kendobe batyuba kötve szerintem nem izzad meg (sokkal) jobban, mint a babakocsiba.


Mondjuk ha totyogos, akkor jobb választás a babakocsi, mert könnyebben ki-beszáll

2018. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi babakocsival voltunk ennyi időssel, tud ki/be szállni, ahol olyan volt a helyzet kinthagytuk,és kész, semmi gond nem volt.

A babakocsiban meg már elfér a hozdozó, én vinném mindkettőt, az a biztos ;)

2018. jún. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kendővel mentünk, egy hűvösebb napon, teljesen jól bevált. :)
2018. júl. 2. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!