Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok?

Milyen babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Első gyermekemet várom és kicsit elvesztem a babakocsi rengetegben, örülnék némi segítségnek :)


Budapesten belvárosban élünk társasházban, van lift, de a liftig van pár fok lépcső is,

meg valószínűleg néha igénybe vennénk bkv-t, tehát emelni kell majd a babakocsit,


Nagyszülők vidéken élnek, lehet néha lenne egy kis séta arrafelé is..


3:1ben babakocsikat nézegettem eddig, de nem tudom melyik márka jó, megbízható és biztonságos..


Segítsetek!:)


Köszönöm!



2018. júl. 6. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van. Imádtam. Nem én választottam,a nővéremtől kaptuk.8. emeleten lakunk,nagyon pici lifttel,de simán befért.

Nincs autónk,buszoztunk sokat.Nem mondom,hogy könnyű babakocsi,de nem volt vészes lépcsőzni vele. A váza picire összecsukható,így nagyon kicsi csomagtartóba is gond nélkül befér.

2018. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsànat a link lemaradt.

[link]

2018. júl. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az újabb Hauck 3 az 1-ben kocsik is teljesen jók!

Árban alacsonyabbak is a többinél.


A kerekeiket pár évente cserélni kell, de ezen kívül bírják a strapát.


Az, hogy biztonságos, nem releváns, egy babakocsi nem lehet biztonságos, csak annyira, hogy nem esik szét és be lehet kötni a gyereket.


Azt javaslom, hogy tartsd nyitva a szemed, figyeld meg milyen márkával találkozol a legtöbbször az utcán. Ha úgy van, kérdezz rá az anyukára, mi a véleménye róla, biztos válaszolnak. Így látod, a környéken mikkel boldogulnak az anyukák.

2018. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!