Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tomas Hiker 3:1 babakocsiról...

Tomas Hiker 3:1 babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, mi nagyon szeretjük, 10 hónapja nyúzzuk, buszra fel/le, kocsiba ki/be, az alját mindig fullra pakolom és semmi baja :) bírja a terepet is, elnyeli a rázkódást a fújható kereke, és az ára is baráti szerintem :)
2018. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt meg tudnád mondani,hogy mennyire bonyolult a vázra rárakni a részeket? És összecsukni? Mert ahogy mutatták,elég nehéznek tűnt. Vagy minden babakocsinál ilyen bonyolult?
2018. júl. 23. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, egy régebbi típusú. Egy ismerősömtől vettem át, így az én babám a harmadik, amelyik használja. Nagyon szuper nagy kerekei vannak, amivel mindenen könnyedén átmegy és tényleg jól elnyeli a rázkódást, jó a rzgózása. Ami még előny szerintem, hogy jó nagy pakoló kosara van alul. Egy bevásárló körút eredménye simán belepakolható. :) Szerintem nem bonyolult átszerelni az elemeket. Én simán megoldom egyedül. Teszem hozzá jó hosszú a mózes része, a babám 76 cm és most növi ki.
2018. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, az összecsukás is pofon egyszerű. Szinte naponta nyitom-csukom, kocsiba be-ki.
2018. júl. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Szerintem egyáltalán nem bonyolult rárakni, csak siman be kell pattintani es kész. Összecsukni se nehéz, mert könnyített vázas, ennél vannak ezerszer nehezebb és bonyolultabb kocsik :)
2018. júl. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!