Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ki tudna véleményt mondani a...

Ki tudna véleményt mondani a Cam Compass vagy a Cam Cubo babakocsiról?

Figyelt kérdés
2018. júl. 12. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez kerdes engem is erdekelne :)
2018. aug. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocs, valaki azota megvette?
2018. szept. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia!Igen mi megvettuk a Cam Compass-t.
2018. szept. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na, es milyen? En is megrendeltem, illetve kertem, hogy szerezzen be a bolt olyan szint amit szeretnek. Remelem jovoheten hivnak. Irsz rola par szot?
2018. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem bantam meg, hogy megvettem.Nagyon szep konnyu es praktikus is.Konnyen kezelheto nagyon.Egy kezzel is kitudom nyitni.Az is tok szuper, hogy lehet huzni mint egy borondot,van hozza ilyen “taska” amibe, bele lehet tenni.Es igy nem piszkolodik.Kis helyen elfer.

Mi eleg sokat kocsival kozlekedunk,igy pont idealis hozza, ha megyunk valahova.Bar meg az en babam nem tud ulni, igy fekve hasznaljuk,de teljesen vizszintig nem dontheto le, de ez egyaltalan nem gond :)

Hatranya csak annyi, hogy nincs rajta kis zseb, telefonnak meg ilyenekenek, de rendeltem hozza illo pelenkazot es igy ez is meg lett oldva.A huzat tisztitasarol nem tudok nyilatkozni, mert meg arra nem kerult sor.Egyebkent nekunk van masik sport babakocsink,en itthonra azt hasznalom.

Szerintem nem fogod megbanni, szeretni fogjatok ;)

Remelem tudtam segiteni.

2018. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaja, nagyon kedves vagy koszi h leirtad. Nekem is van egy masik "nagy" kocsim, de tavasztol mar ezzel szeretnek nyomulni foleg. Az en gyermekem mar jar, de meg hosszu tavokat nem akarok vele bevallalni gyalog.


A technikai reszleteit a borond huzokat, stb lattam. Nagyon kiraly kis kocsi szerintem. Vegul a cubo helyett mi azert valasztottuk, mert ennek lejebb lehet csukni a kupolajat, de nekem az is nagyon tetszett.


Azt meg megkerdezhetem, h kisebb babánál ti egybol ezt hasznaltatok? (bar irtad h van masik kocsitok, gondolom akkor ti sem)

Mert bar nekunk van egy 3in1 abc design kocsink, lehet azt elpasszolnam, csak kerdes, hogy ha jön a kisteso eleg lesz-e ez.


Masik h milyen terepen hasznalod? Mi nagyvarosban, de azert itt-ott eleg rossz az ut. Nem kicsi a kereke?

2018. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igazan nincsmit. Cubo-val en is szemeztem,de ennek jobb a kupolaja.

7honapos volt mikor vettuk,akkortol hasznaljuk.Szerintem azt vedd figyelembe, de majd meglatod, hogy azert nem olyan kemeny a hatanal es a fejenel.De ezt majd te eldontod :)

Falun lakunk,de varosba is hasznaltam mar.En nem talalom

a kereket kicsinek.

Majd azert ird mar meg legyszives, hogy meg vagy-e vele elegedve.

2018. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Okes írok, remelem nem felejtem el. De ha igen dobj ram egy kommentet. Hatha valakinek kesobb hasznosak lehetünk. Hnap elbattyogok a boltba, h sikerült-e a szint beszerezni. (fekete-szürke v a fekete zold de inkabb az előbbi)


Kosz mindent!

2018. szept. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Okes,nagyon szivesen :)

Szep napot :)

2018. szept. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 freevick válasza:

Sziasztok.

Mi 2020. végén vettük és mai napig elégedettek vagyunk vele, bár az első jobb kerekét tartó a csavar többször ki esett (lakkal oldottuk meg) és most a jobb hátsó kerekének a csavarfogó sapkáját veszítettük el. Engem az érdekelne, hogy tudna-e valaki valamilyen ötletet, honnan lehetne-e ezt pótolni, mivel nem szeretnénk másik babakocsit venni (elégedettek vagyunk ezzel a típussal és nem volt olcsó). Köszi.

2022. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!