Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik 3:1-ben babakocsit...

Melyik 3:1-ben babakocsit ajánlanátok? Bebetto Luca; Roan Bass; Touragoo Flame vagy Bergon Camarelo?

Figyelt kérdés

Nekünk a kényelem, megbízhatóság és minőség (legalább 2 gyereket szolgáljon ki) a fontos ebben a max 150 ezres kategóriában, emelgetnünk nem kell, így lehet nagy batár :)


Bebetto Luca:

[link]


Roan Bass:

[link]


Touragoo flame:

[link]


Bergon Camarelo:

[link]


2018. aug. 2. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Múltkor a védőnőnél láttam egy Touragoot, akkora volt mint egy Suzuki Swift, alig fért ki vele a nő az ajtón. :D
2018. aug. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül én az utolsót választanám. Nekem fontos volt a váz rugózása. Ezen van plusz csillapítás nem csak a kerekeknél.

Picit drágább de mi végül Coletto Florino Carbont vettünk, 158ért.

De amit még ajánlok mert tetszett nagyon a Gallardo Firkon vagy Firkon limited. Ehhez még kupon is van a védőnőtől kapott füzetben ha minden igaz.

2018. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-es: köszönöm a jó tanácsot és a két ajánlott kocsit is! Utánuk fogok nézni.


Amit már észrevettünk, hogy látszólag egyforma típusú kocsik között is hatalmas a különbség a mózes, a sportrész és az autós hordozó mérete között. Volt, aminek olyan picike volt a hordozója, hogy kb a kórházból még haza tudjuk benne hozni a picurkánkat, aztán nem fér bele többet. Szóval ez is fontos lenne, hogy ki is tudjuk használni.

2018. aug. 2. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 vagyok.

Ismerős a dilemma. Ezért döntöttünk végül a coletto mellett. A hordozója nem 9 hanem 13 kg-ig használható. A sport része pedig óriási és annak is állítható a vállpántja, szóval amíg kisebb addig sem lesz túl nagy az ülés.

A gallardoban a hordozó tetszett nagyon, tágas volt és szuperül párnázott, jó volt a szűkítője is.

Nekünk fontos volt egyébként a méret, az anyagminőség, rugózás, zárt alsó tároló, fekete váz, magasan legyenek a feltétek a hordozó is, nagy kupolák, tágas pelenkázó táska és azért a súly is (persze csak kategórián belül, mert a kombi kocsik nem könnyűek). Kimondottan nem kell cipelnem, de azért ha bkv-zok akkor fel tudjam tenni egyszer egyszer. Az összecsukott méret nem volt annyira fontos mert nagy a kocsik csomagtere így biztos befér.

2018. aug. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Maga a Touragoo márka nagyon nagy jó, viszont ez a típus valóban hatalmas,de nem jó értelemben. És tolni sem kényelmes, nehezen fordul, a Brendonban kipróbáltam.

Végül mi a Touragoo Ramble 4 mellett döntöttünk a második babánknak. Nagyon könnyen fordul, nem is batár nagy, de kényelmes. És nagyon jó minőségű! Autós hordozót külön kell venni hozzá, de még így is bőven jó árban van, és belefér a keretbe egy minőségibb, amit törésteszteltek.

Első gyereknél megszívtuk a netről rendelt 3 részes csoda babakocsival, azon hamar túl is adtunk. Mindenképpen próbáljátok ki, ha van rá lehetőségetek, mielőtt vásároltok!

2018. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bebetto niconk volt, nagyon szerettem. Semmi baj nem volt vele, 2 évet használtuk minden nap, pár hónapja adtam el. Azon kívül, hogy icipicit kifakult a kupolája az égvilagon semmi baja nem volt. Mindenen átment, mindenhova beféetem vele, egykézzel lehetett tolni, megéri az árát.
2018. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!