Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használ valaki olyan spot...

Használ valaki olyan spot babakocsit, amit nem csak szilárd útburkolaton lehet használni?

Figyelt kérdés
Nem sivatagi homokban szeretnék közlekedni, csak mondjuk egy murvával körbeszórt tavat meg lehessen kerülni vele, vagy földúton is el lehessen tolni. Olyat, ami nem kis kerekeken pattog a bukkanókon, hanem hellyel-közzel elnyeli azokat.

2018. aug. 22. 06:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3:1 babakocsi sport része, nem tudom szoba jöhet e, de macskakővon, erdei úton sem volt probléma a concorddal
2018. aug. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A futóbabakocsik igazi terepjárók.
2018. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, köszönöm a tippet
2018. aug. 22. 12:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár nem vagyok kibékülve a 3 kerékkel
2018. aug. 22. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Bebettonak van olyan, hogy a váz ugyan az, mint a három funkciósának, csak egy sportrész van hozzá. Jó a rugózása, kerekei. Remélem nem fogalmaztam értetlenül. :) Nézz szét a honlapjukon!
2018. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!